У Полтаві вшанували гривню

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/LW6KLwAlgNUBr

День гривні у Краєзнавчому музеї відзначив Полтавський національний технічний університет. Серед гостей заходу – працівники Нацбанку України у Полтавській області, дирекція музею, викладачі та студенти.

Вже 11 років поспіль на початку осені студенти та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та державного управління ПНТУ імені Юрія Кондратюка проводять традиційний захід, присвячений введенню в нашій державі власної грошової одиниці – гривні. Захід проходить спільно з Полтавським краєзнавчим музеєм та обласним відділенням Національного банку України. Запрошена на зустріч начальник відділу економічної роботи Управління НБУ в Полтавській області Людмила Корзун про грошову реформу 1996 року знає не з чуток, сама брала в ній беспосередню участь.

/Людмила Корзун, начальник відділу економічної роботи управління НБУ в Полтавській області

Реформа проводилась в надзвичайно короткі строки, за два тижні, і було проведено колосальну роботу з боку банківських установ, самого Нацбанку. Нам довелось і розвантажувати монети, і розвозити їх по всіх комерційних банках, щоб забезпечити безперебійний обмін валюти/

Тісну співпрацю з територіальним управлінням Нацбанку, казначейством та управлінням економіки при Полтавській ОДА вважає корисною для подальшої професійної діяльності студентів, каже: основна мета подібних заходів – підняти рівень обізнаності, навичок, компетентності та кваліфікації молоді.

/Раїса Шинкаренко, декан фінансово-економічного факультету ПНТУ імені Юрія Кондратюка

Поряд з теоретичним курсом ми намагаємося застосовувати сучасні методики і сучасний практичний досвід. Саме завдяки поєднанню теорії і практики наші студенти користуються величезним попитом/

Погоджуються з викладачами і студенти. Ігор Рева навчається за спеціальністю «фінанси та кредит», і вивчати історію грошей, говорить студент, треба.

/Ігор Рева, студентський мер міста Полтави

На заняттях у дуже цікавій формі нас намагаються наблизити до цієї історії в теоретичній формі, а ось цим заходом ми хочемо наблизитись практично: подивитися, як змінювалися предмети грошового монетного двору України/

До Дня гривні студенти представляють наукові дослідження з історії грошей, створення та функціонування грошових систем зарубіжних країн, з історії розвитку грошового обігу України. Допомагає при підготовці створений при кафедрі фінансів, банківської справи та державного управління власний Музей грошей, який нараховує більше 200 експонатів грошових раритетів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію