До осінньо-зимового сезону Полтавська область готова практично на 100%

Про це, зокрема, говорили на розширеному засіданні колегії Полтавської облдержадміністрації. Крім виконання запланованих ремонтів, є за що похвалити і споживачів – рівень розрахунків за спожиті послуги у нас – один із кращих в Україні.

Розпочали розширене засідання колегії облдержадміністрації із розгляду питання підготовки області до роботи в осінньо-зимовий період.

/Олександр Тонков, начальник ГУ ЖКГ Полтавської ОДА

На сьогодні можна констатувати, що майже на 100% підготовлені до роботи в зимових умовах об'єкти комунальної теплоенергетики. На сьогодні підготовлено 690 котелень/

На фініші, зазначив Олександр Тонков, робота з підготовки паспортів готовності (тут виникали питання щодо будинків ОСББ і ЖБК). Капітально відремонтовано 11 котлів на котельнях. Замінено 14 км теплових мереж, більше 60-ти км водопровідних мереж, по 100 водопровідних і каналізаційних насосних станцій.

/Олександр Тонков, начальник ГУ ЖКГ Полтавської ОДА

Вже виконані роботи по прокладці трубопроводу, встановлення заборної арматури, проводяться гідравлічні іспити. Якщо на сьогодні буде різке зниження температури, ми фактично зможемо раніше розпочати опалювальний сезон/

Споживачів є за що хвалити. Рівень розрахунку по нашій області складає 86,6%, проти загальноукраїнського у 70%. Питання, які залишається вирішити, стосуються подачі тепла в Полтавському районі – Супрунівка, Терешки, Розсошенці. Говорили на колегії і про хід виконання в області заходів Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року. Станом на 1 вересня поточного року в області на диспансерному обліку перебуває понад 31 тисяч хворих із злоякісними новоутвореннями. Щорічно реєструється близько 5 тисяч первинних онкохворих. Створені 43 ендоскопічні відділення та кабінети, де налічується 114 діючих ендоскопічних апаратів. Завдяки цьому, зазначалось на зібранні, при проведенні профілактичних оглядів виявляється понад 20% первинних онкологічних хворих.

В лікувально-профілактичних закладах області сформований список осіб, які належать до груп підвищеного ризику онкозахворювань.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію