В Полтаві оголошується черговий дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва «Перлини рідного міста»

Творче змагання організовує «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби. Більше про умови змагання, вік учасників та призи переможцям – у наступному сюжеті.

Календар із зображенням свого малюнку в кінці року мають шанс отримати переможці конкурсу образотворчого мистецтва «Перлини рідного міста». «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені А. Кукоби вже не вперше проводить подібні мистецькі змагання. Основна тема для робіт – пам'ятки Полтавської області.

/Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені А. Кукоби.

Передавати почуття міста, як воно народжувалось, як відновлювалось. Це історичні пам'ятки, це нові місця, які з'явилися у нашому місті/

Учась в конкурсі мають право брати діти віком від 6 до 17 років, розділені вони будуть на 3 вікові категорії. На своїх малюнках можна зображувати різноманітні культові споруди, такі як церкви та храми, а також панорами міста, які відкриваються з різних куточків Полтави. Конкурс триватиме в 2 етапи.

/Анатолій Лобач, директор «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» імені А. Кукоби.

Він триватиме місяць, до 25 жовтня. Вісі діти Полтавської області мають право взяти в ньому участь. До 25 числа вони надсилають нам свої роботи. Після цього проводиться їхнє оцінювання, і після цього буде проведена виставка переможців і лауреатів конкурсу/

Оцінювати робити буже журі у складі керманичів фонду, художників та митців Полтавщини. Микола Підгорний вже не перший рік буде суддею у цих мистецьких змаганнях. Митець говорить: дитина має над дорослим художником велику перевагу – вона неупереджена.

/Микола Підгорний, Заслужений художник України, член журі конкурсу

Помічаю, що з кожним роком рівень дитячих робіт росте. Не знаю, чим це обумовлено. Цивілізація рухається вперед, і діти разом з нею/

Переможців конкурсу нагородять дипломами за 1,2 та 3 місце відповідно в кожній з вікових категорій, а з творчих робіт переможців і лауреатів буде сформована експозиція, побачити яку можна буде в Галереї мистецтв.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію