Поки вчителі святкують, медики продовжують працювати

Про переоснащення стоматологічних кабінетів у Полтаві серед іншого говорили на черговій медичній раді. Відвідали засідання вартових громадського здоров'я і наші журналісти.

В конференц-залі станції швидкої допомоги пройшло чергове засідання медичної ради. На нараді розглянули 2 основні питання. Перше – про роботу стоматологічної служби міста. Поточного року у цій сфері багато позитивних зрушень, – говорить головний лікар міста Сергій Котов.

/Cергій Котов, начальник міського управління охорони здоров'я

Ми змогли закласти кошти для безкоштовного лікування всіх дітей, які звертаються до міської стоматологічної клініки. По дорослим також збільшилось фінансування протезування зубів по всім лікувальним закладам/

З негативного, – додає пан Сергій, – застаріле стоматологічне лікувальне обладнання. Втім, найближчими роками планується поступове переоснащення стоматкабінетів у Полтаві.

Друге питання стосувалося стану стерилізації та дезінфекції апаратури в лікувально-профілактичних закладах міста. І тут ситуація під контролем управління охорони здоров'я.

/Сергій Котов, начальник міського управління охорони здоров'я

Ми дійсно співпрацюємо із Міською СЕС, які допомагають нам в багатьох питаннях. Зусиллями, і за кошти міського бюджету, і позабюджетні кошти, проведені ремонтні роботи в кількох стерилізаційних відділеннях, зокрема, у пологовому будинку та в деяких інших лікувальних закладах міста/

Спалахів внутрішньолікарняних інфекцій у Полтаві не зареєстровано, – резюмує лікар.

Стрічка новин