Міський будинок культури – один з головних осередків виховної та просвітницької роботи в місті

Жоден великий мистецький захід у Полтаві не проходить без участі самодіяльних колективів МБК. А долучитися до творчої когорти Будинку культури може будь-який полтавець, головне, визначитися із напрямком. Для того, щоб вибрати було легше, усі колективи закладу виступили на одній сцені. День відкритих дверей відвідали і Альона В'язнікова та Дмитро Ейбатов.

Вже традиційно на початку осені у Полтавському міському будинку культури пройшов День відкритих дверей. Цього року концертна програма носила досить символічну назву: «Королівство, де мрії збуваються».

/Леся Овчиннікова, директор Полтавського міського будинку культури

Ми обрали таку назву, бо дійсно, Міський будинок культури дає всім своїм відвідувачам можливість здійснити свої творчі плани, задумки, здійснити свої бажання і мрії, спрямовані на творчий розвиток/

Кожен полтавець тут може обрати собі захоплення до душі, – продовжує пані Леся, – у Міському будинку культури працює 17 самодіяльних колективів та 10 клубів за інтересами.

/Леся Овчиннікова, директор Полтавського міського будинку культури

Це і естрада, і хореографія, і вокал, і циркова студія, працює три театральні колективи, тобто, на будь-який смак і для будь-якого віку: від 3-4 років, а верхньої межі немає/

Гасло закладу – «У новий творчий сезон – з новими ідеями». Цей рік не виключення: Будинок культури порадував своїх відвідувачів новинкою.

/Оксана Дейнега, художній керівник Полтавського міського будинку культури

В цьому році у нас буде відкриватися Студія «Сцена», це також творчий колектив, який працює у театральному напрямку/

День відкритих дверей – це унікальна можливість побачити всі гуртки, як-то кажуть, в дії. Щоб легше було визначитися з вибором, сюди і приходять полтавці.

/Бліци

– Ми прийшли подивитися і записатися, щоб навчитися танцювати, співати і театральному мистецтву, і ще цирковому мистецтву, куди хоче моя друга онучка потрапити. Ми хочемо подивитися сьогодні, щоб знати, куди направити свої стопи

– Хочу свою дитину записати в гурток. Хочу подивитися і обрати для своєї дитини найкраще/

Стрічка новин