Молодик врятував з вогню шестирічну дитину

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Пожежа, під час якої зайнялася квартира у п'ятиповерхівці по вулиці Леніна, сталася у Полтаві у середу. Обійшлося без жертв, але ситуація могла б мати і більш трагічний кінець: у палаючій квартирі на другому поверсі сам удома залишився шестирічний хлопчик, а двері були зачинені. З вогню дитину врятував молодик, який випадково опинився поруч. Подробиці цієї історії – у сюжеті Альони В'язнікової.

14-го вересня о 9.25 ранку до оперативно-диспетчерської служби Управління МНС України в Полтавській області надійшло повідомлення: по вулиці Леніні у п'ятиповерховому житловому будинку сталася пожежа.

Помітив її молодик, який сидів біля під'їзду. Побачивши дим, який виходив з балкону на другому поверсі, каже Вадим, побіг нагору та почав стукати у двері та гукати господарів. Виявилося, що у зачиненій квартирі залишився 6-річний хлопчик. Малий не міг сам відкрити двері. Рятівник діяв рішуче.

/Вадим, рятівник

Пробігся по сусідам по другому поверху, сказав, щоб ламали двері. Сам вибіг на вулицю і побачив, що вже йде вогонь. Я, не роздумуючи, зняв взуття, і сами не знаю як заліз туди (на козирок під'їзду), розбив вікно і дістав малого/

Передав дитину чоловіку, який стояв поруч на козирку під'їзду, – продовжує юнак.

Вогонь тим часом перекинувся на 3 поверх.

Рятувальники, які прибули на місце події, ліквідували пожежу о 10:42. Як повідомили у прес-службі МНС, загалом було врятовано 6 чоловік, 6 квартир та домашніх речей на суму майже 2 з половиною мільйона гривень. Збитки від пожежі становлять 50 000 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію