Міліція та працівники Міністерства надзвичайних ситуацій об'єднались для проведення спільних навчань

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/NaIIVGLMgNTYk

Від уявної пожежі, яка за легендою сталася на 5 поверсі лікарні, працівники МНС рятували пацієнтів та надавали їм першу медичну допомогу.

Навчання працівників міліції та Міністерства надзвичайних ситуацій проводились на базі відомчої лікарні УМВС Полтавщини. В планах навчань – порятунок пацієнтів від пожежі, яка сталася на 5 поверсі лікарні. Тільки-но виявивши пожежу, лікарі набирають телефон 101 і на місце пригоди прибувають рятувальні підрозділи МНС, бригади швидкої допомоги та інші профільні відомства. В умовах навчань за лічені хвилини з будівлі евакуюються потерпілі. Після надання невідкладної допомоги отсанніх направляють до медичних закладів. Близько години працівники МНС спільно з фахівцями Міністерства внутрішніх справ відпрацьовували заходи з локалізації вогнищ займання, ліквідації наслідків пожежі, евакуації людей та надання невідкладної медичної допомоги.

/Олександр Глушко, начальник відділу медичного забезпечення УМВС України в Полтавській області

Були задіяні мобільні медичні формування безпосередньо нашої лікарні, а також підрозділи МНС, станції швидкої допомоги/

Усі поставлені на навчаннях завдання були виконані. Правоохоронці та МНС-ники переконують: так само зможуть справитись і з реальним займанням.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію