Полтавську молодь про заборону розпиття алкогольних напоїв у Корпусному парку будуть попереджувати наліпки на лавках

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/7qWtjol6gNSHn

Таку акцію-нагадування провів Полтавський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Незнання закону не звільняє від відповідальності, і для того, аби нагади полтавцям про закон, який забороняє розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, волонтери міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді вийшли в головний парк міста.

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді

Від кожного з нас залежить, щоб місто було гарним, чистим, охайним, і щоб поруч з дітьми не було ніяких п'яних бійок. І взагалі людина з пляшкою пива у центрі міста - це негарно і некрасиво/

Ольга Буднікова говорить: акція розрахована здебільшого на студентів, які приїхали навчатись до Полтави, а це майже 35 тисяч людей. І тому зайвим нагадування точно не буде. Волонтери перед полтавцями поставили ще одне питання: Як зробити місто чистішим? Член інспекції по контролю за благоустроєм міста Полтави Юрій Стрюк вважає: аби парки та сквери нашого міста стали чистішими, до робити по їх прибиранню треба залучати студентів.

/Юрій Стрюк, співробітник інспекції по контролю за благоустроєм м. Полтава

Дати змогу самій молоді взяти участь у прибиранні цих територій при проведенні суботників. Тоді вони будуть знати, що праця двірника, який прибирає цей парк, не така і легка/

Полтавці ж до акції ставляться позитивно. Беруть буклети, які розповсюджують волонетри, на дошках записують свої пропозиції щодо покращення соціального стану міста. Говорять: починати треба з себе.

/Бліци

- Мені здається, людям потрібно звертати увагу на чистоту, не смітити

- Якщо не смітити, то і не буде проблем ніяких

- В основному всі говорять, що треба слідкувати за чистотою, треба прибирати, а самі смітять/

У центрі кажуть: другим етапом акції стануть рейди з правоохоронцями, аби перевірити діяльність закону про заборону розпиття алкогольних напоїв на практиці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію