Стан зливної каналізації Полтави обговорили члени постійної комісії з питань інноваційного, науково-технічного та екологічного розвитку, природокористування та безпеки життєдіяльності

Торкнулися учасники засідання і питання безпеки життєдіяльності мешканців міста.

Як повідомив начальник комунального підприємства «Шляхова експлуатаційна дільниця» Андрій Гахов, стан зливної каналізації у Полтаві можна вважати задовільним. Пропускна здатність знаходиться у нормі, але під час сильних злив каналізаційні шляхи справляються з водою не одразу. Інколи затоплює цілі квартали. У червні працівники підприємства ліквідували одне проблемне місце, але їх залишається ще декілька. Крім того, за словами Андрія Гахова, зливна каналізація поступово перетворюється на фекальну. Особливо це стосується приватного сектору. Він також навів приклади таких фекальних стоків біля готелю "Турист" та на ділянці берега Ворскли біля Харківського моста, на Леваді. В цьому році на утримання зливної каналізації було виділено лише 23 тисячі гривень. Та й техніки з персоналом не вистачає. Постійна комісія постановила комунальному підприємству «Шляхова експлуатаційна дільниця», яка відповідає за цей сектор комунального господарства міста, у 10-денний термін розробити перспективи приведення стану зливної каналізації до норми.

Обговорили учасники комісії й безпеку життєдіяльності мешканців міста Полтави. Як виявилося, немає системної структури відповідальних за безпеку у різних сферах діяльності людей. Цьому питанню взагалі не приділяється належної уваги. Наприклад, парадоксально, але факт, Полтавська рятувально-водолазна станція не пройшла атестацію і не знаходиться на обліку в МНС. До того ж, немає паспортів на міські пляжі, а за документами землю взагалі виділено лише під пляж Октябрського району. Члени комісії постановили підготувати необхідний перелік заходів для усунення недоліків та вирішення усіх організаційних питань, аби забезпечити ефективну роботу у сфері безпеки життєдіяльності мешканців Полтави.

Стрічка новин