Права пенсіонерів на достойну пенсію нині під загрозою

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/PxsZokaQgNS5U

Верховна Рада України позбавила їх єдиної поправки до Закону України «Про Пенсійну реформу», яка хоча б мінімально збільшувала розмір їх пенсії. Автор цієї поправки – лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк, який сьогодні заявив про намір подати позов до Конституційного Суду щодо неконституційності дій Верховної Ради. Інформацію про це підтвердили в Полтавській обласній організації партії «Фронт Змін».

Нинішня українська влада грабуватиме десять мільйонів українських пенсіонерів більш ніж на 300 гривень щомісяця, впевнені в Полтавському обласному осередку політичної партії «Фронт змін». Голова останнього Валерій Головко пояснює: у понеділок Верховна Рада виключила з ухваленого у липні Закону «Про Пенсійну реформу» єдиний пункт, який хоч трохи покращував долю пенсіонерів. Автор цієї поправки до закону – лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк. Він пропонував при обрахуванні пенсії враховувати середню заробітну плату за 2009 рік, а не за 2006-2008 роки, як це роблять зараз, уточнює Валерій Головко. І додає: різниця в цифрах катастрофічна: розрахунок наразі відбувається за середньою заробітною платою в розмірі 928 гривень, а з поправкою рахували б з 1650-ти гривень. Як пояснили нардепи, які виключили поправку, в бюджеті коштів на такий перерахунок немає. У політичній же партії «Фронт Змін» з цим не згодні.

/Валерій Головко, голова Полтавської обласної організації політичної партії «Фронт Змін»

В бюджеті 2011 року було збільшено фінансування Адміністрації Президента, забезпечення Кабміну, видатки на утримання Верховної Ради на 5-ть мільярдів гривень, збільшена кошторисна вартість на об'єкти Євро-2012 перевищує майже 15 мільярдів/

Крім того, чимало коштують усілякі державні маєтки та резиденції, а депутати та чиновники мають непогані фінансові пільги, додає Валерій Головко. Чоловік обурюється: на такі речі в бюджеті гроші є, а на покращення життя пенсіонерів, виходить, державі коштів шкода. Миритися з такою несправедливістю, обіцяють у партії «Фронт Змін», не будуть, натомість, змінювати ситуацію на краще вже почали.

/Валерій Головко, голова Полтавської обласної організації політичної партії «Фронт Змін»

Ініціатива Арсенія Яценюка, і її підтримали всі демократичні сили, – подати позов до Конституційного Суду про неконституційність голосування у Верховній Раді про внесення поправки №40 до Закону «Про Пенсійну реформу»/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію