Грабіжник обирав своїх жертв за короткими зачісками

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/CBrNHT-xgNTnL

Чоловік приїжджав до Полтави з Лубен, обирав собі жертву, переважно жінку за 50 з короткою зачіскою, зривав з шиї золоті прикраси і здавав їх у ювелірний магазин. Під час спроби збути чергову здобич чоловіка й затримали правоохоронці.

Починаючи з червня, говорять в обласному управлінні міліції, в Полтаві збільшилася кількість злочинів, пов'язаних з викраденням прикрас. Як відомо нині, працював над цим 27-річний житель міста Лубни. Він періодично приїжджав до Полтави, обирав собі жертву та, підходячи ззаду, зривав з шиї золоті прикраси й тікав.

/потерпіла

Чую, доторкнувся до моєї шиї, не рвав, тільки доторкнувся. Я повернулась, а він вже тікав/

Чоловіка довгий час не вдавалося затримати через його гарну конспірацію. На «справу» він йшов, одягаючи дві футболки. Після крадіжки чоловік одну знімав і залишався в футболці іншого кольору.

Після чергової вдалої для грабіжника вилазки він йшов до ювелірного магазину здавати прикрасу, та по дорозі його зупинив міліціонер для перевірки документів. Надмірна нервовість та рваний золотий ланцюжок в руках видали чоловіка. Пізніше затриманий зізнався у скоєнні злочинів. Чоловік проживав в місті Лубни зі своїми батьками, раніше був судимий за грабіж. Постійної роботи не мав. Підробляв, ремонтуючи дахи. Ланцюжки крав, говорить, бо не вистачало грошей для купівлі матеріалу на ремонт чергового даху.

/підозрюваний

Там же ланцюжки не великі, це ж не те, що я навмисно ходив, полював на великі ланцюжки/

Грабіжник на час затримання перебував на виправному терміні, відповідно до судимості за раніше скоєні злочини. Тепер, швидше за все, він таки опиниться за гратами.

/Сергій Бейгул, перший заступник начальника Октябрського РВ УМВС України в Полтавській області

Даний громадянин був затриманий працівниками Октябрського райвідділу, зараз він знаходиться в СІЗО міста Полтава. Зараз проводиться перевірка про причетність цього громадянина до скоїння подібних злочинів на території Полтави/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію