Одним з найважливіших атрибутів жіночої краси завжди були ніжки

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/IDrRd6dMgNSUD

Щоб зробити їх стрункішими, жінки ідуть на хитрощі – намагаються правильно підбирати взуття. З 30 років минулого століття і досьогодні «шпильки» продовжують займати лідируючі позиції в гардеробі модниць. Як зробити ніжки привабливішими і при цьому не нашкодити здоров'я, з'ясовувала Альона В'язнікова.

Коли вперше виникли підбори і хто саме їх вигадав, достеменно невідомо. Але з 30-х років минулого століття підбори, а саме найвищий їх представник, так звана «шпилька», впевнено крокує модними подіумами. Як крокується у такому взутті, знають лікарі. Коли жінка стає на високі підбори, центр тяжіння зміщується, на це відповідно реагує організм.

/Марина Невойт, лікар-терапевт

По-перше, посилюється робота м'язів, м'язів скелету – це м'язи наших кінцівок, м'язи малого тазу, м'язи живота, працюють зв'язки і працює опорно-руховий апарат/

Постійні навантаження, продовжує терапевт, призводять до серйозних відхилень у здоров'ї. Тому модниці, у яких шпилька – повсякденний елемент гардеробу, ризикують заробити не тільки натоптиші, але й варикозне розширення вен, тромбофлібіти та гінекологічні захворювання. Перші тривожні симптоми носіння високих підборів добре відомі чи не кожній жінці.

/Бліци

– Ну буває, що ноги болять потім

– Болять ноги

– Це, в першу чергу, навантаження на спину. Тобто, якщо носити підбори, то іноді болить спина/

На питання, чому ж представниці прекрасної статі продовжують ігнорувати застереження лікарів, відповідь одна – чоловіки.

/Бліц

Щоб мати красивий вигляд, щоб подобатися чоловікам/

А чоловікам це дійсно подобається, не виключення і полтавські джентельмени.

/Бліци

– Це придає елегантності, і я вважаю, що це гарно

– Струнка, виглядає красиво, стильно. Мені подобається, підкреслюються ноги, краса жіноча

– Так, я думаю, що підбори прикрашають жінку, і взагалі це непогано підкреслює фігуру

– Вони здаються стрункішими, елегантнішими. Усім жінкам личать підбори/

Щоб мати вигляд на мільйон і при цьому не нашкодити здоров'ю, підбори можна носити не більше 3-х разів на тиждень, або впродовж дня змінювати взуття на зручне, – підказують лікарі. Вийняток становлять вагітні жінки, їм підбори категорично протипоказані. Підлітки – теж у зоні ризику.

/Марина Невойт, лікар-терапевт

Організми дитини та підлітка до 20 років формуються, і якщо дівчина стає на високі підбори і носить їх постійно – звідси викривлення хребта, а в подальшому неприємне явище – остеохондроз/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію