Найнадійнішим та найбезпечнішим способом вкласти гроші залишаються інвестиції в нерухомість

Так житло у Полтаві за ціною 5 тисяч гривень за метр квадратний нині пропонує найбільший забудовник в регіоні, лідер своєї галузі з шістдесятдвохрічною бездоганною репутацією компанія «Полтавтрансбуд». Про плани організації та гарантії на введення житла в експлуатацію більше знає Альона В'язнікова.

У часи економічної кризи дедалі більше людей вкладають свої заощадження у нерухомість. У Полтаві найбільший забудовник - товариство з додатковою відповідальністю «Полтаватрансбуд». Потужності останнього дозволяють зводити близько 100 тисяч квадратних метрів житла на рік. У 2007-08 роках підприємство ввело в експлуатацію близько 40 тисяч квадратних метрів житла, а це, відповідно, тисяча квартир у рік. Навіть у період кризи, коли 70-80% вітчизняних будівельних компаній взагалі не працюють, «Полтаватрансбуд» продовжує роботу. У 2010-11 роках тут ввели в експлуатацію всі 4 заплановані будинки, зараз завершується зведення ще чотирьох. Квартири - відповідно до статків покупців: наприклад, елітні - від 100 метрів квадратних. Втім, найбільшим попитом у Полтаві традиційно користуються квартири мінімальної квадратури: однокімнатні - від 36 квадратних метрів, двокімнатні - від 55 та трикімнатні - від 70 квадратів. Мінімальна ціна за квадратний метр складає 5 тисяч гривень.

/Валерій Маляренко, заступник голови правління ТзДВ «Полтаватрансбуд»

Ця вартість складається з основного будівництва, до цієї вартості основного будівництва додається ще вартість знесення, бо на сьогоднішній день вже голих майданчиків нема, всі майданчики - під знесення, тобто, додається вартість знесення і додається вартість реконструкції інженерних мереж/

Реконструкція останніх передбачає розвиток електрозабезпечення, систем тепло- та водопостачання, продовжує чоловік, адже потужності вже існуючих не вистачає.

Щоб максимально вигідно придбати житло,- говорить Валерій Маляренко, - підприємство надає можливість внести 30 % від вартості майбутньої квартири на початку будівництва і ще 70 сплатити до введення будівлі в експлуатацію. Для довідки, одна дев'ятиповерхівка будується приблизно рік. На те, що інвестори врешті отримають житло, «Полтаватрансбуд» дає гарантію.

/Валерій Маляренко, заступник голови правління ТзДВ «Полтаватрансбуд»

62 роки репутації, і навіть в кризові часи ми виконали свої зобов'язання, ми забезпечили житлом людей, які були інвесторами, які вклали кошти. І у 2011 році ми виконаємо свої зобов'язання/

«Полтаватрансбуд», - продовжує заступник голови правління, - чи не єдиний в Україні забудовник, який має власну базу: проектний відділ, власний автотранспорт та решту механізмів. Зараз на підприємстві працює близько п’ятиста чоловік, разом з субпідрядниками - майже тисяча. У найближчих планах компанії - створити 30 тисяч квадратних метрів житла у районі вулиць Кагамлика, Чайковського та Фрунзе.

Стрічка новин