У першу неділю вересня в Україні вже традиційно відзначили День підприємця

На загальнодержавному рівні це свято відзначають з 1998 року. Як самі винуватці оцінюють потрібність такої роботи і чому вважають її покликанням, знає Альона В'язнікова.

У сучасному житті нормальним явищем є цілодобові магазини, екзотичні товари, доставка чого завгодно і куди заманеться та інші різноманітні послуги. Ми сплачуємо за них, і часто навіть не звертаємо уваги, хто за цим стоїть. А між тим днями ці самі «сірі кардинали» відзначили своє професійне свято – День підприємця.

Безумовно, як і кожна робота, підприємницька діяльність має свої плюси і мінуси. До негативного – повна відсутність вихідних, свят та відпусток, скаржиться голова об'єднання підприємців малого бізнесу у Полтаві Ігор Балицький. До того ж робота, говорить, – дуже відповідальна.

/Ігор Балицький, голова об'єднання підприємців малого бізнесу у м. Полтава

Підприємність несе відповідальність не тільки за себе, за свою сім'ю, а також за своїх найманих працівників, і, за великим рахунком – за свою країну, тому що власне підприємці наповнюють місцеві державні бюджети/

Підприємець, – вважає чоловік, – це покликання, як бути художником чи письменником. Відповідно, і задоволення залежить від результатів роботи підприємця та найманих працівників.

/Ігор Балицький, голова об'єднання підприємців малого бізнесу у м. Полтава

Коли, скажімо, виплачують заробітну плату тим самим лікарям, вчителям, кожен підприємець розуміє, що і він до цього руку, як-то кажуть, приклав. Коли він бачить, що його наймані працівники непогано живуть, то він розуміє, що в тому його велика заслуга, що наймані працівники забезпечують свої сім'ї/

Бути причетним до розвитку своєї країни, працювати самому і створювати робочі місця для інших – це і є підприємницька діяльність, – резюмує пан Ігор. Для цього ладні працювати й на свята, навіть – в День підприємця.

Стрічка новин