Молодь Полтавщини хочуть заохотити до роботи

Обласний молодіжний центр праці готує новий проект, 2-й етап «Школи успішного працівника». Що готують і яким чином навчатимуть – дізнавались наші журналісти.

Основна проблема дівчат та хлопців, які у пошуках роботи, розповідають із досвіду в обласному молодіжному центрі праці – вони просто не знають, чого хочуть. Як правило, бажання особливо нічого не робити і при цьому – гарно заробляти. Аби змінити ситуацію, для зацікавленої молоді центр планує 20-го вересня розпочати 2-й етап проекту Школа успішного працівника».

/Анатолій Безпалюк, директор Полтавського обласного молодіжного центру праці

Школа успішного працівника покликана замотивувати людину до роботи. Незважаючи на те, скільки вона отримує, навіть мінімальну зарплату, аби молода людина йшла на роботу і здобувала досвід і вже потім претендувала на більшу зарплату і т.д./

Цього разу, продовжує Анатолій Безпалюк, передбачені зміни і у самій концепції проекту.

/Анатолій Безпалюк, директор Полтавського обласного молодіжного центру праці

На першому семінарі ми проведемо анкетування і вже потім під обрані ними галузі - чим вони хочуть займатися - запросимо підприємців./

Відтак, молода людина зможе отримати відповіді на запитання у фахівця, який працює в цій сфері і ймовірно, почати стажуватися на тому чи іншому підприємстві.

Для того, аби взяти участь у проекті, розповідає Анатолій Безпалюк, потрібно бажання і відповідальність. На додачу – заява у довільній формі і контактний номер телефону.

Стрічка новин