Понад 80% всіх пожеж виникають саме у житловому секторі

За даними полтаських «мнсників» причина їх появи – недотримання правил пожежної безпеки самими мешканцями. Аби вчасно попередити і застерегти, співробітники МНС проводять рейдові перевірки.

З початку року на території міста Полтава виникла 81 пожежа, одна людина загинула. Матеріальні збитки складають понад один мільйон гривень. Керуючись свом головним гаслом: попередити і застерегти, фахівці МНС проводять рейдові перевірки протипожежного стану. За даними мнс-ників, 80% всіх пожеж виникають у житловому секторі саме за вини самих мешканців, а точніше – недотримання ними правил протипожежної безпеки. Мешканцям і приватного сектору і багатоповерхівок, рятувальники роз'яснювали основні протипожежні правила і роздавали пам'ятки та листівки. У допомогу їм – соцпрацівники, які систематично відвідують одиноких непрацездатних громадян.

/Віра Кевшин, соціальний працівник

І протипожежні, і протишахрайські бесіди із ними проводимо -зустрічаємось раз на місяць і постійно нагадуємо./

Чого не треба робити, аби не сталося біди – дорослим підказують діти.

/Артем

Не можна сірниками бавитись, вогонь розводити./

Мнсники закликають громадян памятати основні правила пожежної безпеки і дотримуватись їх. Якщо ж пожежі уникнути не вдалось – терміново телефонувати за номером 101.

Стрічка новин