Сьогодні свій 97-й день народження святкує важлива частина жіночого туалету – бюстгалтер

Патент на останній саме 3 вересня отримала американка Мері Фелпс Якоб. Вона відмовилась від корсету і почала використовувати конструкцію із 2-х хустин і стрічки. Про історію виробу і медичні функції, які він у собі несе – у наступному сюжеті.

3 вересня 1914-го року американка Мері Фелпс Якоб не тільки відмовилась від корсету, але і запатентувала свій власний виріб – праобраз сучасного бюстгалтеру. Конструкцію із двох хустин і стрічки, а саме патент на нього, жінка продала за 1500 доларів.

У 1917 році командування армії США звернулось до жінок з проханням відмовитись від бюстгалтерів, які мають металічні деталі. Зекономили стільки металу, що це дало можливість побудувати 2 військових кораблі.

Поняття еластичних бретельок і чашечок різних розмірів з'явились у 30-ті роки минулого століття. Потому виробники змінювали глибину і вигадали нумерацію від А до D. Медики ж наголошують: цей виріб несе у собі і важливу анатомічну функцію. Головна умова для вибору бюстгалтеру – правильний розмір і бабовняна структура.

/ Наталія Петрова, лікар акушер-гінеколог Полтавського міського клінічного пологового будинку

Правильно підібраний виріб він не буде стискати груди, до того ж лагідна текстура буде комфортною для носіння./

Крім цього, говорить Наталія Петрова, важливий момент, особливо для тих жінок, які годують дитину грудним молоком – це профілактика.

/Наталія Петрова, лікар акушер-гінеколог Полтавського міського клінічного пологового будинку

Він іще несе важливу функцію підтримки грудей, особливо, якщо має бавовняну структуру. Крім цього, правильно підібраний виріб - це іще і профілактика мастопатії - захворювання молочної залози./

Крім цього, медики відзначають і психологічну складову – у разі правильного підбору бюстгалтеру у жінки з'являється більша впевненість в собі.

Стрічка новин