В Октябрському районі міста невідомі вандали почали потроху розбирати пам'ятник воїнам-інтернаціоналістам

До самої конструкції діло ще не дійшло, але тротуарної плитки вже не дорахуєшся. В райвиконкомі про ситуацію знають і говорять: виправлять все до дня міста.

Наталія із синном Ілюшею гуляє у парку воїнів-інтернаціоналістів, що в Октябрському районі міста щодня. Говорить: так зручніше – і від дому недалеко і тінь від дерев є. Єдина ж незручніть – тротуарну плитку біля пам'ятника почали потроху розбирати невідомі.

/ Наталія, мешканка м.Полтава

Приходимо - розібрана. Там навіть у купці стояла складена./

Окрім неестетичного вигляду, продовжує жінка, це ще і небезпека для маленьких дітей які тут вчаться ходити.

/ Наталія, мешканка м.Полтава

Бігають, граються, падають - тут каміння - небезпечно./

В Октябрському райвиконкомі про цю проблему знають. Розповідають: самі шоковані побаченим, адже оновили тут все до 15-річниці виводу військ із Афганістану не за бюджетні, а за кошти спонсорів і небайдужих людей.

/ Олег Пругло, заступник голови Октябрської районної у м.Полтаві ради

Я не знаю, якою це потрібно бути людиною, аби таке робити. Ми тоді знайшли спонсорів. які за власний кошт все це зробили і зараз шукаємо благодійників. аби все це відновити./

Втім, заначає Олег Пругло, не спонсорами єдиними. По допомогу пішли і до правоохоронців.

/Олег Пругло, заступник голови Октябрської районної у м.Полтаві ради

Попросили правоохоронців - наш патруль, аби вони не тільки проходили вулицею 23 вересня, але і заходили у парк обов'язково./

Виправити ситуацію планують до 23 вересня – дня міста. А доки патрулюють правоохоронці і афганці, що мешкають в Октябрському районі міста, райвиконком закликає мешканців не стояти осторонь і повідомляти наявну інформацію про акти вандалізму. На майбутнє, у планах району – встановити тут камеру відеоспостереження.

Стрічка новин