Сьогодні вже 2-ге вересня, але свято знань триває

З привітаннями і подарунками завітали до полтавських інтернатів № 1 і 2 та загальноосвітньої школи № 19 представники ГО "Фонд захисту і підтримки талановитих дітей" імені Анатолія Кукоби.

Громадська організація «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби працює вже 20 років. Традиційно до початку навчального року Фонд провів благодійну акцію.

/Анатолій Лобач, директор ГО "Фонд захисту і підтримки талановитих дітей" імені А. Кукоби

Засновники фонду вирішили привітати дітей, які навчаються в першому класі, саме інтернатів міста: 1 -го і 2-го. Крім того, коли ми дізналися скільки цих дітей, по 10 чоловік в кожному інтернаті, в 1-му і 2-му, ми вирішили поцікавитися де є ще діти з особливими потребами./

Діти з особливими потребами, продовжує пан Анатолій, - тепер можуть отримувати знання разом з рештою учнів у Полтавській загальноосвітній школі № 19, де для них організували всі умови для навчання. Окрім дітей-інвалідів та дітей-сиріт привітали засновники Фонду і відмінників навчання молодших класів. Для сприяння у навчанні , - говорить голова благодійного фонду Віра Кальник, вручили подарунки.

/Віра Кальник, голова ГО "Фонд захисту і підтримки талановитих дітей" імені А.Кукоби

Ми сьогодні подарували портфелі, є там книжки для 1 класу, зошити, пенал, є все, що потрібно в пеналі, олівці, фломастери, папір, блокнотики - все те, що потрібно дітям./

Отримані шкільні рюкзаки та канцелярські дрібнички дітям сподобалися.

/бліци:

- Скажи, тобі сподобалися подарунки?

- Так.

- А що найбільше?

- Оце.

- Книжки, зошит і альбом./

В ході акції шкільні набори отримали 44 дитини.

Стрічка новин