Мазепа фест у Полтаві буде, втім, без року

Про це зокрема повідомив журналістів його організатор Микола Кульчинський. Серед інших змін – цьогоріч в рамках заходу проведуть день українського кіно і барокової музики. А із наступного року фестиваль взагалі хочуть зробити платним. Тему продовжують наші журналісти.

Із фінансовими складностями, однак, Мазепа фест все ж буде. Через брак коштів, свято розраховане на 9-11 вересня, пройде без року. Натомість планується провести дні укранського кіно та день української барокової музики та сучасної співаної поезії(бардівська пісня). 9-го числа в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді зустріч з режисером фільму «Фучжоу». Порозуміння із владою знайшли, продовжує Микола Кульчинський, взяли у аренду і обласний театр і Співоче поле. Втім, щодо останнього, ціна у 22 тисячі гривень – значно завищена.

/Микола Кульчинський, організатор Мазепа фесту

Могли нам піти назустріч, але гарно, що хоч не вставляють палки у колеса. А про що це говорить? Про убогість - духовну і інтелектуальну влади./

А із наступного року фест планують зробити платним. Вхід на фест квитками не називають, а скоріш пожертвами.

/Микола Кульчинський, організатор Мазепа фест

Ціна буде десь 30-40 гривень - це за день. Якщоо 2 дні - то 60 гривень. І цих коштів нам вистачить, аби запросити і відомі гурти, зокрема, Океан Ельзи. Ми розпочнемо їх тиражувати десь у березні місяці./

Тобто, якщо громада захоче, подбає за фінансове забезпечення, ювілейний Мазепа фест-2012 буде. Для цього необхіно як мінімум продати 5 тисяч квитків.

Стрічка новин