Перший раз у ні, не в перший клас, а в аудиторії університету

На відміну від багатьох інших вишів України в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка цього року проблем з недостатньою кількістю першокурсників не було, говорить ректор навчального закладу Володимир Онищенко. Причина цьому, підкреслює чоловік, надзвичайно великий досвід викладачів та ім'я вишу, яке відомо не тільки на території нашої держави.

/Володимир Онищенко, ректор ПНТУ ім.Юрія Кондратюка

Авторитет і престиж нашого Полтавського національного технічного університету дозволило зробити вступну кампанію в межах минулих років. Сьогодні ми приймаємо студентів на 1-ий курс в кількості 1180 осіб. Я вважаю, що це абсолютно достатньо, щоб забезпечити ефективний навчальний процес./

Більше того, додає Володимир Онищенко, цьогорічні першокурсники пройшли значний конкурс по держзамовленню – чотири претенденти на одне місце. Усього ж, підкреслює ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, на «бюджеті» навчатиметься 499 першокурсників. Саме ці студенти, погоджується з ректором голова Полтавської облради Іван Момот, повинні виправдати велику довіру держави, адже тепер успішність їх навчання залежить лише від їх бажання.

/Іван Момот, голова Полтавської ОР

Навчання це тяжка повсякденна праця і від того як ви зможете організувати себе залежать ваші успіхи. Як ви знаєте - це в першу чергу ваше бажання, ваша самостійна робота./

Першокурсники ж, в свою чергу, говорять: відповідальність розуміють, тому й поклялися перед очима товаришів та батьків, що робитимуть усе, аби гідно вчитися.

/ Олена Запорожець, першокурсниця ПНТУ ім.Юрія Кондратюка

Очікую знань, вмінь і отримати спеціальність/.

Стрічка новин