Два перших і два третіх місця, у загальному ж заліку – 5-те місце із 18-ти команд

Це про участь полтавців у Всеукраїнському фестивалі молодіжних трудових загонів, що проходив у Криму. Більше про враження і спогади команди «Гоголь-Моголь», яка представляла наш регіон – розкажуть наші журналісти.

Бажання, трішки підготовки і омріяна перемога. Полтавський обласний молодіжний центр праці зібрав молодих та амбітних, допоміг пройти відбір і разом вирушили за призовими місцями на Всеукраїнський фестиваль молодіжних трудових загонів, що проходив у Криму. Нашій команді, на 100% гендеро рівній (5 дівчат і стільки ж хлопців) лише рік, назву, за їх словами, обрали історичну – «Гоголь-Моголь».

/Анатолій Безпалюк, директор Полтавського обласного молодіжного центру праці

В цьому році у нас було 9 номінацій, по ним ми виграли 2 перших - це візитівка і два третіх місця - стінгазета та відеоролик./

У сумі, продовжує Анатолій Безпалюк, посіли 5-те командне місце серед 18-ти. Результат, говорять учасники, більш ніж гарний – в 2010-му у них було лише 9-те.

/Сергій Аксьонов, капітан команди "Гоголь-Моголь"

Підготовка чесно кажучи, не займала багато часу. Всі люди творчі, вже мають свої надбання, ми якось відразу зхнайшли спільну мову./

Втім, переконані у «Гоголі-Моголі», секрети успіху у них є.

Сергій Аксьонов, капітан команди "Гоголь-Моголь"

Успіхом ми завдячуємо тому, що ми - єдині. Це наш плюс./

Плани на майбутнє у команди – займатися волонтерською діяльністю у парках та скверах регіону, організувати допомогу людям похилого віку і розчистити береги річки Ворскли.

Стрічка новин