Мешканцям вулиці Соборний Майдан у Полтаві проходити через власне подвір'я стає дедалі небезпечніше

Причина в тому, що бур'яни перед їх будинками досягають майже людського росту, а комунальні служби на такі джунглі жодним чином не реагують. Більш детально про війну мешканців Соборного майдану з бур'янами – у наступному сюжеті.

Надія Савельєва мешкає на вулиці Соборний майдан майже все життя. Жінка каже: такого безладу у подвір'ях не пам'ятає взагалі.

/Надія Савельєва, мешканка вул.Соборний майдан

Бур'яни так, що далі не можливо. Мені 90 років, а я хожу рву - позорище все ЖЕКові. Хіба так можно?! Просиш, просиш - вони ніяк не приходять, не реагують ні на що!/

Балансоутримувачем території, яка на вулиці Соборний майдан є ЖЕД №4, продовжує жінка. Однак комунальники цього року у дворі нічого взагалі не робили, додає Надія Савельєва, а таких подвір'їв на Соборному майдані десятки і ситуація майже аналогічна. Минулого року, коли ще існував ЖЕД №1, такого безладу, резюмує жінка, не було.

/Надія Савельєва, мешканка вул.Соборний майдан

Тоді приїзжализ ЖЕДа косили, косили як був цей ЖЕД. Оце перше за останні роки таке. Йду, плутаюсь, падаю, страхіття. Так не тільки я, але й люди. Я не можу повісити білизну - бур'яни далі нікуди./

Головний інженер ЖЕО №4 Олександр Лихвар натомість пояснює: комунальники навести благоустрій не встигають через те, що на балансі в підприємстві всього дві мотокоси, а в робочому стані тільки одна. Іншу ж, обіцяє Олександр Лихвар, відремонтують на наступному тижні. Тоді ж, підсумовує комунальник, наведуть благоустрій і в подвір'ях по вулиці Соборний майдан.

Стрічка новин