В Полтавському аеропорту встановлять нову огорожу згідно вимог чинного законодавства

Принаймні, питання про фінансування означеного об'єкту сьогодні піднімалось на засіданні постійної депутатської комісії облради з питань будівництва, транспорту та зв'язку. Окрім цього, проситимуть і колег-депутатів, і голову облради вирішити ще і питання відеоспостереження. Більше – далі у випуску.

Засідання постійної депутатської комісії облради з питань будівництва, транспорту та зв'язку розпочали із розгляду ходу виконання обласної програми будівництва доступного житла, розрахованої на період 2010-2017 роки.

/ Юрій Петрук, начальник управління містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації

На 2011 рік визначено 4 об'єкти незавершеного будівництва - 140 вільних квартир, на добудову яких можуть спрямовуватися державні кошти. Загалом державни коштів і коштів від людей, які братимуть участьу будівництві необхідно залучити 39 млн 628 тисяч гривень./

Із державного бюджету на означені цілі передбачено майже мільйон гривень, вже направлено близько 850-ти тисяч.

Серед інших питань заслухали звіт робочої групи про перевірку аеропорту Полтава. Їздили туди народні обранці на виконання листа від управління служби безпеки про незадовільний стан об'єкту у питанні умов безпеки, а саме – огорожі.

/Юрій Кривошеєв, голова робочої групи, член постійної комісії ОР з питань будівництва, трансопрту та зв'язку

Наша тимчасова комісія буде пропонувати голові облради Івану Момоту винайти можливість і профінансувати встановлення огорожі./

Згідно вимог чинного законодавства, огорожа має бути типу «ягоза»(колючі спіральні загородження),яка вважається найбільш ефективною і мати висоту 2 метри 15 см.

/Юрій Кривошеєв, голова робочої групи, член постійної комісії ОР з питань будівництва, трансопрту та зв'язку

Треба його не ремонтувати, як пропонували на початку, а повністю замінити. Загальна довжина - 9 метрів. Для того, аби все обрахувати, треба проводити тендер. Ми наполягатимемо на тому, аби це були місцеві будівельні компанії./

Також, продовжує Юрій Кривошеєв, пропонуватимуть встановити відеоспостереження за об'єктом, аби воно здійснювалось за допомогою камер у цілодобовому режимі.

Стрічка новин