Літо закінчується, а разом з ним і канікули

За два дні школярі знову сядуть за парти. Щоб прощання з відпочинком було не дуже важким, а свято першого дзвоника веселішим- для дітей пільгових категорій на рівні району та міста влаштували благодійні заходи. Зустрічі відвідали і наші кореспонденти.

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді малечу пільгових категорій без уваги цього дня не залишив. На свято «Дзвоник кличе нас до школи» центр запросив 100 дітей, для яких влаштували свято Нового навчального року, з казковими персонажами та за всіма традиціями дитячих свят: з іграми та конкурсами.

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Завжди для них солодкий стіл, подарунки вітання. Сьгодні в нас програма незвичайна, тому що ми з Шапокляк зустрічаємо Новий рік, але ялинку ми прикрашаємо не ялинковими прикрасами, а гарними оцінками./

Щоб їх отримати, дітям треба було відповідати на провокаційні запитання казкової Шапокляк та вправлятися в різних конкурсах. Доповненням до заходу став святковий стіл. Батьки, які були присутні на святі, задоволення від такого свята також отримали. Говорять: подібні акції допоможуть дітям краще налаштуватися на школу.

/Бліци:

- Мій син вже чекає давно, готується. Таке свято для нього це велика радість.

- Нам дуже подобається, не так нам як дітям. Я вважаю, що це дуже гарне дійство для дітей. Їм це запам'ятається. Вони йдуть до школи, для них це свято./

А щоб дітям було легше війти в ритм навчання, центр соцслужб для сім'ї, дітей та молоді приготував для малечі цінні канцелярські подарунки.

Віталій Артамонов

Зі святом знань привітали дітей і в Ленінському районі міста. До дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей з особливими потребами тут і ставлення особливе – говорять, намагаються завжди влаштувати для них свято.

/Лідія Соловйова, начальник служби у справах дітей Ленінського райвиконкому

Ми це робим і на 8 березня -День жінки, День матері, і на 23 лютого - День Захисника Вітчизни, і новорічні свята, і Конвенція прав дитини. Ми завжди намагаємося, щоб дітям, тим більше таким дітям було радісно./

І цього разу не обійшлись без святкового столу – пригощали дітей піцею, солодощами та морозивом.

/Дмитро, відвідав захід

Тут смачно, музика гарна і смачна їжа./

Окрім цікавих заходів Служба намагається забезпечити дітей найбільш необхідним.

/Лідія Соловйова, начальник служби у справах дітей Ленінського райвиконкому

У нас є такий девіз: "Кожній дитині - по одежині!". Ми даємо одяг, взуття, іграшки./

Діти, такій допомозі раді, - продовжує жінка, і вже традиційних зустрічей на свята чекають з нетерпінням.

Стрічка новин