Місто Полтава отримало відзнаку Кабінета Міністрів України, як одне з кращих міст по благоустрою та комфорту в державі у 2010 році

Серед усіх міст та містечок Кабмін виділив Вінницю, Івано-Франківськ, Севастополь, Макіївку, Чернівці та саме Полтаву. За якими критеріями обирали населені пункти і чи зможе наше місто розраховувати на таку вдзнаку у році нинішньому намагався розібратися Руслан Гунько.

Нагорода Кабінету Міністрів України за кращий благоустрій населеного пункту справа серйозна, говорить екс-заступник міського голови Віталій Нікіпєлов. Аби завоювати таку відзнаку, продовжує чоловік, необхідно кропітливо весь час слідкувати за життям міста, його чистотою та зручністю для мешканців та гостей, адже благоустрій - це поняття комплексне.

/Віталій Нікіпєлов, екс-заступник Полтавського міського голови

Показник благоутсрою населеного пункту - це показник комфортного, безпечного життя для його громадян, а також показник престижу та привабливості для гостей міста. І саме тому до критерієв благоутсрою входить ремонт поточний, капітальний житлового фонду, забезпечення сталої роботи водопостачання, водовідведення, підготовка до зими./

Тільки комплекс вищеперерахованих заходів, додає Віталій Нікіпєлов, допоміг Полтаві стати одним з кращих міст з благоустрою у 2010 році.

У році нинішньому ж ситуація інша, говорить мешканка міста Вікторія Чазова. жінка додає: наразі Полтава місто кращого благоустрою і не нагадує.

/Вікторія Чазова, мешканка м.Полтава

Дуже багато сміття, мені здається комунальні служби у нас погано прибирають. Я йду зранку тут на роботу, то тут не знаю, що відбувається вночі, але в 8 ранку сміття лежить на місці. Також погано слідкують за Корпусним парком./

Погоджуються з жінкою і перехожі. Їх думка одностайна – цього року Полтаві дуже важко буде претендувати на нагороду.

/Бліци:

- Я би не сказав, що стало краще. Якщо так по основним вулицям центральним, може і добре, а зайдіть в будь-яке подвір'я - двірники працюють дуже погано.

- Сміття усюди, ящо б помешнше сміття було...

- Менше квітів стало, раніше, як був Кукоба, було багато квітів, а зараз взагалі одна петунья рсоте, а так немає нічого.

- Гірший... Тому що гірше./

Проблема великої кількості сміття у місті, додає Вікторія Чазова, у відсутності урн для сміття. Раніше, запевняє жінка, їх було значно більше.

/Вікторія Чазова, мешканка м.Полтава

Ми навіть йдемо з онуком, то отут от стоїть одна урна, а є такі вулиці, де урна з одного кінця і далеко попереду./

Цьогорічні результати конкурсу благоустрою населених пунктів будуть аж у 2012 році, однак вже зараз помітно, говорять полтавці, що Полтаві в ньому цього разу буде майже неможливо претендувати на перемогу.

Стрічка новин