І знову про гроші, а саме інвестиції говорили сьогодні в облдержадміністрації

Майстер-клас по розробці інвестиційних проектів для представників органів виконавчої влади області влаштували експерти Європейької Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості. Побували на тренінгу, на якому можна здобути знання щодо залучення потенційних інвестицій в Полтавську область і наші кореспонденти.

За 20 років Незалежності України в економіку Полтавської області залучено 563 мільйони доларів США інвесторських грошей. Але ця цифра може буде більшою, наголосив заступник губернатора Володимир Замикула на тренінгу, який з ініціативи облдержадміністрації та Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні проводиться у Полтаві.

/Ігор Шолохов, виконавчий директор Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні

Європейська Економічна Палата сприяє урядовим органам у залученні інвестицій і надає консультаційні послуги у цьому напрямку. Це одна зі сладових нашої місії, завдяки якій ми сьогодні будемо працювати над навчанням співробітників у складанні інвестиційної документації./

Для довідки: Європейська Палата - це міжнародна неурядова організація, яка у рамках приватного сектору підтримує політичні, економічні, соціальні, наукові та екологічні інтереси урядів країн ЄС.

Учасниками тренінгу стали представники органів виконавчої влади області. Таке навчання для своєї подальшої роботи посадовці вважають корисним.

/ Ліза, учасниця тренінгу

Ми будемо вивчати нові вимоги, нові резюме, як детально це писати, краще, щоб залучити інвестора./

Отримувати знання щодо основних функцій та суті інвестиційного менеджменту, вчитися моделювати ризики та уникати помилок при написанні інвестиційних пропозицій, тощо, учасники тренінгу будуть впродовж 4-х днів.

/Ігор Шолохов, виконавчий директор Європейької Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні

Тренінг передбачає живе спілкування і беспосередню участь кожного учасника, тобто кожен повинен буде проявити себе, показати як він засвоїв матеріал, і кожен буде захищати резюме свого проекту./

Після захисту проекту учасники отримують сертифікати.

Стрічка новин