Босоніж – додому

Це про 15-ти ріну дівчинку, яку правоохоронці знайшли на автовокзалі міста. Нині загублена дівчинка знаходиться у притулку «Любисток», правоохоронці є шукають її батьків та встановлюють дійсне місце проживання.

Босоніж до рейсового автобусу із 15-ма гривнями у кишені. За даними правоохоронців, ця дівчинка хотіла повернутись додому, в Белгород. Про те, як 15-ти річна Діана(як вона представилась) потрапила до Полтави, правоохоронці її розпитували вже в Октябрському райвідділі міліції.

/Руслан Шабельник, старший оперуповноважений сектору крим. міліції у справах дітей Окт.РВ міліції м.Полтава

Потім вона розповіла що живе у Бєлгород-Дністровській області. ПРоживає там з матір'ю./

За словами загубленої дівчинки, її маму звуть Марія Компак, яка має іще 2-х маленьких дітей.

/Діана Компак, загублена дівчинка

Була вдома, потім приїхали цигани на синьому автобусі і забрали мене торгувати./

Торгувала із циганами, продовжує Діана, близько тижня у клубі. Інколи її били і тягали за волосся за погану працю, тому дівчинка наважилася втекти. Нині вона знаходиться в притулку для дітей «Любисток». За словами правоохоронців, Діана у свої 15-ть років не вміє читати та писати. Стражі порядку займаються пошуком батьків дівчинки і встановленням її дійсного місця проживання.

Правоохоронці закликають громадян, які володіють інформацією щодо дівчинки, негайно повідомити до Октябрського райвідділу міліції за телефоном 56-09-51.

Стрічка новин