Незабаром у кожному районі Полтави з'являться сучасні дошки для оголошень, з підсвітленням – всього близько десятка

Таке доручення відповідним службам дав сьогодні на апаратній нараді міський голова Андрій Матковський. Не всі полтавці регулярно читають місцеві газети чи дивляться телебачення. Тож для кращого інформування мешканців міста і впровадять подібні дошки.

Останні іспити, вручення дипломів, випускні вечори та День конституції припадає на цей тиждень, тож правохоронцям та іншим службам слід активно попрацювати, зазначив міський голова на початку апаратної наради. Каже, 29-го червня на вулицях міста варто залишити освітлення на всю ніч - щоб полтавські випускники не ховалися по закуткам, а міліції це допоможе у роботі.

Говорили на апаратній і про виконання протизсувних заходів. Як підкреслив начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Володимир Кушнаренко, тільки за минулий рік в Полтаві сталося більше 30 зсувів грунту. Основна їх причина - підприємці, які несанкціоновано врізаються в міські каналізаційні мережі.

Виступив на нараді і начальник Єдиної контрольно-оперативної диспетчерської служби "05" В'ячеслав Григор'єв. Він констатував – тільки за 5 місяців цього року в службу надійшло майже 5 тисяч звернень полтавців. П'ята частина скарг стосувалася постачання води, інші - електро- та теплопостачання, ремонтів взагалі і лІфтів зокрема.

Серед недоліків роботи самої служби – недостатня культура спілкування диспЕтчерів. З цього приводу їх суворо попереджено, підсумував В'ячеслав Григор'єв.

Стрічка новин