Про підготовку до відзначення 62-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні говорили сьогодні учасники апаратної наради у міськвиконкомі

Завдання, які стоять перед відповідальними службами, – місто повністю має бути охоплене заходами, і жоден ветеран не повинен лишитися забутим.

Музеї, виставкові зали, навчальні заклади — всюди проходитимуть тематичні заходи до Дня перемоги. До організації святкувань долучається як місто вцілому, так і окремо 3 райони.

"До нас звернулися російські пошуковці, які в Ленінградській області знайшли останки загиблого під час Великої Вітчизняної воїна з Полтави, — зазначив у своїй доповіді заступник міського голови Олександр Русін, — напередодні 9-го травня відбудеться його перепоховання."

Серед нового цьогоріч — кінно-спортивне свято на картодромі. Традиційними залишаються покладання до Меморіалу солдатської слави, концерт на Співочому полі із феєрверком.

Міський голова Андрій Матковський наголосив на необхідності домовитися із службами таксі про обслуговування ветеранів в День перемоги безкоштовно.

Крім того, в плані соціального захисту на сивочолих чекає матеріальна допомога з державного бюджету. В рамках міської програми "Турбота" цього року по 300 гривень щомісяця почали отримувати особи, які мають особливі заслуги — їх троє. Підтримують своїх ветеранів і підприємства.

До 9-го травня розширили асортимент продукції торговельні відділи із пільгового обслуговування цієї категорії. А управлінню житлово-комунального господарства доручено переглянути звернення, і по можливості виконати всі прохання ветеранів.

Стрічка новин