Новини

Підсумки «Щедрого вівторка» у «Карітас Полтава»

Сьогодні благодійна організація «Карітас Полтава» підбила підсумки Всеукраїнського дня добрих справ «Щедрий вівторок». Про результати роботи благодійників дивіться у сюжеті Іванни Бурлаки.

4 грудня 2020, 19:07

30-та річниця навколосвітнього польоту українського «Руслана»

Сьогодні, рівно 30 років тому, завершився навколосвітній політ – із Мельбурна через Південний та Північний полюси з трьома посадками. Його очолював генерал-лейтенант авіації, заслужений військовий льотчик СРСР, військовий льотчик-снайпер, 52-разовий рекордсмен світу з літакового спорту, командир Полтавської авіаційної дивізії Лев Козлов. Навколосвітній політ радянські авіатори здійснили на важкому далекому транспортному літаку АН-124 «Руслан», розробленому у державному конструкторському бюро «Антонов» у Києві.

4 грудня 2020, 18:57

Творчість, що долає травми війни

У Києві представили виставку хенд-мейд робіт майстрів-ветеранів. Як мистецтво допомагає в реабілітації військових, бачила наша київська журналістка Лідія Дмитрашко.

4 грудня 2020, 17:55

Розпочала роботу виставка «Воїни. Історія українського війська»

«Воїни. Історія українського війська». Так називається виставка, відкрита у Полтавському Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Її експозиція запрацювала напередодні Дня Збройних сил України, який відзначатимемо 6 грудня. Із військовими традиціями українців знайомилася і наша знімальна група.

4 грудня 2020, 17:30

Підписання Меморандуму до Дня Збройних сил України

Громадські організації, Музей Дальньої авіації та міністерство у справах ветеранів Полтавської області підписали меморандум про співпрацю. Після укладення домовленості планують спільну роботу. Саме ж підписання відбулося на території Музею важкої бомбардувальної авіації.

4 грудня 2020, 16:56

У Полтаві відбулася прем'єра вистави «Полохливий кролик»

Сьогодні обласний театр ляльок показав глядачам довгоочікувану прем'єру «Полохливий кролик». Виставу планували показати ще навесні. Проте, карантин вніс свої корективи у роботу акторів. Що ще планують у театрі цього року – дивіться у сюжеті.

4 грудня 2020, 15:09

У Полтаві пройшов сьомий Національний «круглий стіл» на тему «Мистецтво»

Напередодні у Полтаві з робочим візитом перебував міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. Він взяв участь у засіданні Національного «круглого столу» з актуальних питань у галузі мистецтва, який відбувся в Полтавському Художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка. Про що йшлося, знає Сергій Блавацький.

4 грудня 2020, 13:59

39 вчителів Полтавщини успішно пройшли сертифікацію-2020

902 вчителів-учасників успішно пройшли сертифікацію у 2020 році, з них 39 – учителі Полтавщини. 

4 грудня 2020, 13:31

МОЗ планує локдаун з 1 січня

Міністр охорони здоров’я пропонує Уряду ввести локдаун на три тижні з 1 січня.

4 грудня 2020, 12:02

Поліція встановлює очевидців смертельної ДТП

Надзвичайна подія сталася біля с. Свічкареве Кобеляцького району.

4 грудня 2020, 11:03

Показати більше новин Перейти в архів

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію