Новини

Новим центром поширення коронавірусу стали китайські в'язниці

У чотирьох в'язницях у материкового  Китаю виявили 512 випадків коронавірусу.

21 лютого 2020, 19:41

Викрадена у Другу світову картина Гудро повертається в Україну - МЗС

Викрадена за часів Другої світової війни з київського музею картина "Закохана пара" французького художника П'єра Луї Гудро (Pierre Louis Goudreaux, 1694-1731), що згодом опинилася у США, повертається в Україну, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

21 лютого 2020, 18:51

Ситуація у Нових Санжарах на наступний день після пікету – спокійна

На вулицях міста вже не зустрінеш ярих пікетувальників та майже немає поліцейських. Біля санаторію, де зараз перебувають евакуйовані українці з Уханю, також все спокійно. Детальніше про те, який настрій сьогодні у новосанжарців, дивіться у наступному сюжеті.

21 лютого 2020, 17:58

У Полтаві зібрали позачергову сесію облради, яка стосується подій в Нових Санжарах

На засідання з'явилися заступник Міністра охорони здоров'я України та очільник області, щоб прозвітуватися перед громадою та депутатами. Останні, в свою чергу, написали звернення до Президента України та Кабміну щодо ситуації з евакуйованими до Нових Санжар. Чи вистачить голосів народних обранців і що буде далі? У сюжеті далі.

21 лютого 2020, 17:50

Чи була ситуація в Нових Санжарах провокацією?

Спланована провокація окремих осіб від окремих політичних сил. Так вчорашню ситуацію у Нових Санжарах прокоментував депутат від монобільшості в Парламенті Олександр Качура.

21 лютого 2020, 17:48

Акція проти «цензури»

Її провели у Полтаві біля пам'ятника Тарасу Шевченку кілька молодиків, які представились членами громадської організації «Традиція і Порядок».

21 лютого 2020, 17:46

Урок пам'яті «Революція гідності» у школі №10

Навчати, розповідати, пояснювати... Таку мету поставили перед собою студенти Української Академії Лідерства.

21 лютого 2020, 17:45

Урядовці прозвітували про свою роботу

Звіт Уряду. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук презентував у Парламенті звіт про роботу Уряду за 2019 рік. Перезавантаження влади, боротьба з тіньовими ринками та переведення держпослуг в онлайн. Це – одні з ключових досягнень за п’ять місяців роботи Уряду на чолі з Олексієм Гончаруком, про які він сам розповів з трибуни в сесійній залі Верховної Ради. У кулуарах депутати давали свої коментарі з приводу цього. Здебільшого народні обранці називали сумнівними деякі здобутки, та і в загальному називали звіт Олексія Гончарука не чимось більшим, як твором на загальну тему. Чому,  розкажуть наші кореспонденти.

21 лютого 2020, 17:40

Відкрита лекція про зміни в українському правописі у Полтаві

Проєкт, анатема, индик. Зміни у мовних нормах за новою редакцією національної комісії з питань правопису, опубліковані 2019 року, спричинили певний дисонанс у суспільстві. Деякі українці з радістю підтримали ініціативу Кабінету міністрів оновити мовні норми, інших незвичні нововведення збентежили.Лекцію, присвячену оновленому правопису, провели у Полтавському педагогічному університеті імені Короленка.

21 лютого 2020, 17:38

Сьогодні у всьому світі відзначають День екскурсовода

Традиційно, вже тридцятий рік поспіль, полтавські екскурсоводи та всі дотичні до сфери туризму святкували його у Художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Там підсумували рік, що минув, обговорили інноваційні пропозиції екскурсійного ринку Полтави, перспективи туристичного сезону 2020 та вітали колег з відзнаками.

21 лютого 2020, 17:31

Показати більше новин Перейти в архів

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію