Новини

Матч Україна - Португалія став одним з найвідвідуваніших у відборі Євро-2020

Поєдинок пройшов у Києві. Україна переграла діючих чемпіонів Європи.

20 жовтня 2019, 12:19

Полтавець пройшов у фінал «Ліги сміху» Ізраїлю

Незабаром відбудеться фінал, де Костянтин Ізюмов з дружиною змагатимуться ще з трьома командами.

20 жовтня 2019, 10:15

Двадцятого жовтня в Україні відзначають день боротьби із захворюванням на рак молочних залоз

Завідувач мамологічного відділення Полтавського обласного онкодиспансеру Василь Кир'ян розповів: за минулий рік Полтавщина по кількості захворювань на рак молочних залоз посіла десяте місце серед областей України. Далі - дивіться про симтоми цього захворювання та його профілактику. 

19 жовтня 2019, 17:07

Ноу-хау полтавських доріг охоче запроваджують в інших областях України

Це - ліхтарики, вмонтовані в асфальт. Вдень вони непомітні, вночі ж яскраво миготять, здалеку привертаючи увагу водіїв і пішоходів. Новітня дорожня технологія недорога й ефективна. Знаходить усе більше прихильників. Більше дізнавався Анатолій Васевич.

19 жовтня 2019, 16:47

Нові знахідки археологів

Срібні монети римських імператорів Марка Траяна та Антонія Пія, фрагмент скульптури найімовірніше одного з найдавніших богів грецької міфології, покровителя мандрівників та бога торгівлі Гермеса, скроневі бронзові кільця, глиняні горщики 9 - 8 століття до нової ери. Ці, та ще чимало інших цікавих знахідок виявили львівські археологи під час розкопок на місці будівництва автодороги Дніпро - Решетилівка поблизу села Підгора Кобеляцького району.

19 жовтня 2019, 16:34

Ліногравюри та екслібриси

У Полтаві відкрили виставку видатного графіка та художника Георгія МалАкова. Роботи зібрав колекціонер та видавець Олексій Петренко. У колекції біля 30 ліногравюр та 80 екслібрисів. Деталі - у сюжеті. 

19 жовтня 2019, 16:32

Вишиті рушники, картини та одяг

Працювала ветеринарним лікарем, обслуговувала 5 колгоспів у восьми населених пунктах, більше 40-ка років очолювала зооветдільницю Лубенського району. А ще була знаною рукодільницею. У бібліотеці імені Котляревського відкрили виставку робіт вишивальниці Лідії Нагоги.

19 жовтня 2019, 16:26

«Зовнішні освітні оцінювання: стратегування та реалізація»

У Полтаві на базі Наукового ліцею №3 відбулася зустріч керівників закладів загальної середньої освіти, їх заступників із представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.  Близько 150 освітян зібралися в залі, щоб обговорити плани, позитивні зміни та недоліки. Деталі - у сюжеті. 

19 жовтня 2019, 16:19

Вакцинація має бути обов'язковою

Про це очільниця МОЗ Зоряна Скалецька розповіла в інтерв'ю Українській правді.

19 жовтня 2019, 13:12

Уперше в історії у відкритий космос із борту МКС вийшли дві жінки

Одразу дві жінки - американські астронавти Крістіна Кох та Джессіка Меїр - у п'ятницю вперше в історії вийшли у відкритий космос із борту Міжнародної космічної станції (МКС), повідомило Національне управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA).

19 жовтня 2019, 12:10

Показати більше новин Перейти в архів

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію