Новини

Закупівля вакцин за кошти держбюджету: алгоритм дій

Профілактичні щеплення, які ми починаємо отримувати ще з дитинства, оберігають нас від низки небезпечних хвороб. Так, наприклад, на правець можна захворіти в результаті укусу тварини або порізу на природі. Це гостре інфекційне захворювання, яке майже неможливо подолати без медичної допомоги, а рівень смертності від правця сягає 70%. Проте ми не часто чуємо про випадки захворювання або спалахи епідемії правця. Великою мірою низький рівень захворюваності обумовлений існуванням вакцини проти цього захворювання. Отримуючи щеплення, наш організм вчиться протистояти інфекції правця і ми вже гарантовано забезпечені від того, що будь-яке технічне пошкодження шкіри може нас вбити. 

1 липня 2020, 19:46

З "коронавірусного" Фонду виділили 35 млрд грн на дороги

Кабінет Міністрів України затвердив перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автодоріг загального користування державного значення у 2020 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування, виділивши з Фонду боротьби з COVID-19 Держагентству автомобільних доріг України 35 млрд грн.

1 липня 2020, 18:38

Закон на добу

Відсьогодні, з 1 липня, в Україні будуть впроваджені більш жорсткі покарання за водіння авто в нетверезому стані. Для водіїв діятиме кримінальна відповідальність, а також суттєво збільшиться сума штрафів. Втім, на підписі у Президента зараз перебуває новий законопроєкт, котрий скасовує ці зміни й залишає все, як і було. В абсурдній ситуації розбиралася Юлія Хаврель.

1 липня 2020, 17:47

З 1 липня в Україні збільшується розмір прожиткового мінімуму

- Для дітей віком до 6 років він становитиме - 1859 грн;- Від 6 до 18 років - 2318 грн;- Для дорослих працездатних осіб - 2197 грн;

1 липня 2020, 17:44

Сьогодні відбувся єдиний вступний іспит для вступників до магістратури

На Полтавщині зареєструвалось майже вдвічі більше учасників, ніж торік. Основну сесію ЄВІ з іноземних мов провели у дві зміни. Усього на 8 пунктах тестування: 6 – у Полтаві та 2 – у Кременчуці. Чи виявили порушення – знає Аліна Боровик.

1 липня 2020, 17:42

Потрійне свято Кременчуцького льотного коледжу

Там відзначили ювілей закладу, випуск студентів та відкрили Меморіал «Слави вертольотчикам». На цих заходах побувала і наша знімальна група із Кременчука.

1 липня 2020, 17:40

Другу добу на Полтавщині забороняють відвідувати ліси

Причина - найвищий рівень пожежної небезпеки. Обмеження щодо відвідувань лісу планують продовжити до четвертого липня. Про це розповіла речниця Полтавського лісового господарства Лілія Гнатенко. Найвищий рівень пожежної небезпеки - п'ятий, більше загрожує хвойним лісам, говорить речник рятувальників області Віталій Шкаревський. З початку цього року кількість пожеж у лісах Полтавщини збільшилася майже в дванадцять разів в порівнянні з першим півріччям минулого року. Подробиці - у наступному сюжеті.

1 липня 2020, 17:36

Змагання під час карантину

Лубенець Олександр Маслак переміг у всеукраїнському легкоатлетичному забігу Battle mile у своїй віковій категорії. Як проходили ці змагання – у нашому наступному сюжеті.

1 липня 2020, 17:31

Родина просить допомогти фінансами на лікування дитини

Кирилу немає ще й року, а дитина вже має тяжкий недуг – дитячу спінальну м'язову атрофію першого типу. Це рідкісне нервово-м'язове захворювання, що передається у спадок. Спінальна м'язова атрофія зачіпає здатність повзати й ходити, рухати руками, головою і шиєю, а також дихати і ковтати. Родина наразі в пошуках колосальної суми у понад 2 мільйона доларів та благає всіх про допомогу.

1 липня 2020, 17:28

Вперше в Україні діти-митці з інвалідністю стануть телеведучими із перекладом на жестову мову

У прес-центрі Національної спілки журналістів Українивідбулася прес-конференція про старт культурно-мистецького проекту «Ми в ефірі». 

1 липня 2020, 16:02

Показати більше новин Перейти в архів

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію