Архів новин за 12.09.2020

"Шлюб за добу": скільки молодят, скориставшись послугою, зберегли час на подружнє життя

Незалежно від віку, національності чи віри закохані мріють офіційно засвідчити свої стосунки. Для багатьох пар день у святковому вбранні, у колі близьких й рідних людей та під тематичний музичний супровід, без перебільшення, одна з найзаповітніших мрій. 

12 вересня 2020, 09:00

Укрзалізниця планує розробити інтерактивну карту руху потягів

Це дозволить автоматизувати процеси руху.

12 вересня 2020, 10:00

У МОЗ дозволили проведення міжнародних футбольних матчів із вболівальниками

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підтвердив можливість проведення міжнародних клубних матчів та поєдинків національних збірних з уболівальниками у “зеленій” та “жовтій” зонах.

12 вересня 2020, 11:05

В Україні пропонують ввести обов'язкову вакцинацію для працівників

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про обов'язкову вакцинацію працюючих українців.

12 вересня 2020, 12:05

Тисячолітні таємниці полтавської землі

Унікальні поховання Бронзової доби, що датується III - кінцем II тисячоліття до нової ери виявили полтавські археологи під час розкопок у Решетилівському районі. Незважаючи на невелику кількість знайдених артефактів, кургани та поховання зокрема Ямної та Катакомбної культури, племена якої більшість сучасний істориків вважають пращурами індоаріїв додали чимало нової та цікавої інформації про життя людей того часу. 

12 вересня 2020, 13:20

Підозрілий запах незрозумілої речовини

Саме це стало причиною нічного переполоху у людей, що проживають за адресою бульвар Нестерова, 18, корп. 1. На місце відразу виїхали фахівці, які взяли лабораторні дослідження повітря в підвальних приміщеннях будинку. Далі - у сюжеті. 

12 вересня 2020, 14:03

Привітання переможців та призерів Чемпіонату України

На стадіоні «Динамо» привітали вихованців спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2. Саме вони є переможцями та призерами Чемпіонатів України з волейболу та баскетболу. Діти отримали грамоти та подарунки. Як це було - дивіться у сюжеті.

12 вересня 2020, 14:29

12 вересня – День українського кіно

Восени відбудеться прем’єра серіалу за романом уродженця з Полтавщини Анатолія Дімарова. «І будуть люди» - епічна драма, яка є екранізацією однойменного роману відомого письменника, уродженця Миргородщини. До речі, серед авторів сценарію – письменник родом з Полтави Тарас Антипович. Наша кореспондетка Анна Ружін розповість детальніше. 

12 вересня 2020, 14:51

«1/125 секунди» виставка у Полтаві

Фотохудожник Сергій Назаркін, презентував серію своїх робіт, яку збирав багато років. Це і портрети, і пейзажі, і фото у русі. Презентував він її у Полтавському художньому салоні, де зібрав друзів  та колег. Що надихнуло на створення виставки художника - дивіться далі. 

12 вересня 2020, 15:29

Велошкола для дітей

Сьогодні у Розсошенцях діяла дитяча велошкола. Маленькі мешканці мікрорайону вчили правила дорожнього руху разом з патрульними. Захід відбувся у рамках фестивалю "Майстерня міста". Як це було - дивіться у сюжеті.

12 вересня 2020, 16:16