Архів новин за 7.03.2020

На Полтавщині затримали чоловіків, які збували наркотики

Наркотики вилучили у трьох районах Полтавщини.

7 березня 2020, 10:45

На Ворсклі браконьєри сітками ловили рибу

Поліцейські разом з працівниками рибоохоронного патруля затримали чоловіка, який займався незаконним виловом риби в с. Вільховатка Кобеляцького району. 

7 березня 2020, 11:10

Поліція розшукує 16-річну жительку Кременчука

До Кременчуцького відділу поліції 7 березня за допомогою звернулись рідні, які розшукують зниклу безвісти Романенко Римму Тимофіївну, 10.10.2004 року народження.

7 березня 2020, 12:00

Жіночий вимір історії космонавтики

У музеї авіації та космонавтики до Міжнародного жіночого дня представили світлини 64 сміливих жінок із різних країн світу. Гостям виставки продемонстрували світлини жінок-астронавтів, святкові листівки радянського періоду та авторські ляльки-мотанки співробітниці музею Олени Ринді. 

7 березня 2020, 14:42

У Полтаві нагородили лауреатів премії ім.В.Вернадського

У Полтаві відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів премії відомого українського природознавця, засновника геохімії, біогеохімії та радіогеології, вчення про біосферу, ноосферу, космізм, філософа Володимира Вернадського. Його життя та наукова діяльність тісно пов’язані з Полтавщиною. Працюючи у Полтаві, Кременчуці, Градизьку, Лубнах, Шишаках, Нових Санжарах, Гінцях та Яреськах, великий вчений, перший президент Української академії наук, зробив чимало наукових відкриттів.

7 березня 2020, 14:46

Децентралізація на фінальному етапі?

У Києві пройшов Національний пресклуб. Його тема: «Децентралізація: що далі?». Орієнтований він на регіональні ЗМІ. Це – шостий щорічний традиційний інформаційний захід Асоціації міст України для медіа щодо децентралізаційної реформи. Пресклуб організовано у рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні». Він реалізується Асоціацією міст України за підтримки USAID. На пресклубі зібралися більше 100 представників ЗМІ з усіх областей та представники парламенту України. 

7 березня 2020, 14:49

Дірки в покрівлі, а як наслідок – дощ зі стелі

І така ситуація вже звична у дощову погоду, або коли тане сніг. Полтавка Ніна Сайко живе по вулиці Сортувальній, 21. І не лише вона скаржиться на проблему, яка не вирішується роками, а всі, хто проживає на верхніх поверхах. Мешканці вже не знають, куди ще звертатися, аби їх почули.

7 березня 2020, 14:51

У Полтаві триває підготовка до п’ятого фестивалю «Майстерня міста-2020»

Відбудеться він 28-31 травня 2020 року. Головна локація – Театральна площа. Цьогорічна тема – культура та місто. Програма фестивалю має охопити питання вивчення та розвитку ідеї сучасного культурного контексту міста, вплив громадськості на туристичну привабливість міста та його промоцію в Україні та за її межами. Деталі проведення вирішили обговорити у музеї Панаса Мирного.

7 березня 2020, 14:53

«Дивосвіт кераміки-2020» або творіння юних скульпторів

У Полтаві відкрили виставку робіт з глини. Її учасники – учні творчих шкіл та студій, які підготували для відвідувачів свої фантазії, втілені у глині. Тут як окремі скульптури, так і цілі композиції. Експонуються творіння у Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка.

7 березня 2020, 14:55

Представники ОПЗЖ вітали полтавок зі святом

Зі святом 8 березня полтавок привітали представники Полтавської міської партійної організації «Опозиційна платформа – За життя». Спочатку її керівник народний депутат України Ілля Кива зустрівся із полтавками поважного віку – дітьми війни. А потім представники партії вітали полтавок на вулицях міста.

7 березня 2020, 16:57