Архів новин за 8.02.2020

На телеканалі "Центральний" стартує конкурс до Дня святого Валентина

Розкажіть свою історію кохання!

8 лютого 2020, 09:00

В Україні потеплішає з неділі

У вихідні в Україні очікується суха і морозна погода, але вже в неділю із західної Європи почне надходити більш тепле повітря, тому на Правобережжі температура підвищуватиметься, повідомляє Укргідрометцентр.

8 лютого 2020, 10:22

Полтавських старшоклаників запрошують до школи "Агенти змін"

Школа "Агенти змін" громадянської та волонтерської участі - це всеукраїнський освітній проєкт для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку громад.

8 лютого 2020, 11:39

Ще дві маршрутки возитимуть лубенців

№5 «Терни – Василенкове поле – вул. Леонтовича – Терни»  З 03 лютого 2020 року здійснюються перевезення пасажирів за маршрутом №5 «Терни – Василенкове поле – вул. Леонтовича – Терни».

8 лютого 2020, 12:20

Авторські ляльки Вікторії Балясної

Сотні ляльок на полицях. Такий вигляд має будинок лялькарки Вікторії Балясної із Чутового на Полтавщині. Жінка понад 10 років займається творчістю. Ляльок виготовляє із різного матеріалу, одяг шиє власноруч. Готові творіння дарує, представляє на різноманітних виставках або ж продає. 

8 лютого 2020, 12:34

В Омельницькій ОТГ вирішували проблеми громад

В Омельницькій ОТГ Кременчуцького району пройшло виїзне засідання із визначення проблематики діяльності громад цього округу. Вів його голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Під час дискусії визначали коло проблемних питань та шляхи їх якнайшвидшого вирішення. 

8 лютого 2020, 12:39

Добровільно-примусове автономне опалення в Розсошенцях

Автономне опалення багатоповерхівок Розсошенців Полтавського району. Рішення про те, що четверта котельня в цьому опалювальному сезоні працювати не буде, прийняли в Щербанівській сільській раді. Тож представники ЖЕО в кінці літа та на початку осені почали відрізати труби, які ведуть від будинків до котельні. Як зараз виживають люди та що говорить влада – знає Анна Ружін.

8 лютого 2020, 12:41

Появі карієсу можна запобігти

Перехід дитини із групи здорових у групу тих, хто має стоматологічну патологію, засвідчує, що не всі можливі заходи первинної профілактики були використані. Провідним заходом первинної профілактики є здоровий спосіб життя.

8 лютого 2020, 13:30

9 лютого – Міжнародний день стоматолога

Відбілюють зуби, вживляють імпланти, ставлять брекети. А ще - виконують роль психолога, аби заспокоїти пацієнта, який боїться болю. Дев'ятого лютого у світі відзначають Міжнародний день стоматолога. Про особливості професії – у матеріалі Лариси Шило.

8 лютого 2020, 13:54

Альтернативне опалення у школі

Відходи від обмолочення соняшника та подріблену деревину використовують як паливо для обігріву школи в селі Малий Бакай Решетилівського району. Поруч із навчальним закладом побудували мобільну котельню на альтернативному паливі. Про це розповів директор школи Григорій Павлинський. За його словами, котельню встановили двоє місцевих підприємців. Інженер-механік Віталій Непийпа каже: котельня працює цілодобово. У ній паливо згорає повністю й віддає максимальну кількість тепла. Котельня опалює школу площею понад дві тисячі квадратних метрів, розповів Віталій Непийпа.

8 лютого 2020, 13:57