Архів новин за 15.02.2020

15 лютого – Стрітення Господнє

Християни східного обряду відзначають 15 лютого одне із 12 найголовніших церковних свят року — Стрітення Господнє.

15 лютого 2020, 09:00

У Полтаві покажуть цикл авторських екскурсій

21 лютого до відзначення Міжнародного дня екскурсовода науковці Полтавського краєзнавчого музею запрошують відвідувачі на авторські тематичні покази.

15 лютого 2020, 10:30

Евакуація українців з Уханя відбудеться 18 лютого

Евакуйованих громадян помістять на карантин тривалістю щонайменше 14 днів.

15 лютого 2020, 12:43

У Полтаві відкрилася виставка «Живопис» художника Ігоря Величка

У Полтавському Художньому салоні по вулиці Соборності, 27 відкрилася виставка живописця, члена Національної спілки художників України, учасника багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок Ігоря Величка. Вона має просту назву «Живопис» та присвячена 65-літтю відомого полтавського митця.

15 лютого 2020, 13:15

Івент-проєкт для вчителів-початківців у Полтаві

Постійно вдосконалюють педагогічну майстерність. Вчителі початкових класів шкіл Полтави, які атестуються в цьому році, підготували та провели для колег так званий «Івент-проєкт». Його символом був метелик. Він у сучасній педагогіці уособлює «агента змін». Саме з цим поняттям зараз асоціюють вчителів початкових класів.

15 лютого 2020, 13:17

У педагогічному університеті нагородили переможців конкурсу соціальної реклами

Він проходить вдруге. До участі приймали проєкти у форматі плакату, буктрейлера, коміксу й відеоролика від учнів та студентів навчальних закладів. Цього року на розгляд журі конкурсу надіслали 34 проєкти від вихованців навчальних закладів Полтави, Кременчука, Хоролу, Новосанжарського, Лубенського районів та Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

15 лютого 2020, 13:19

День донора у Пирятині

Медики стверджують: важливо регулярно поповнювати запаси крові. Від цього залежить здоров’я і життя людей. А тому у Пирятині провели день донора. Про те, скільки охочих вирішили поділитися своєю кров’ю та чому вони це роблять, – у сюжеті Анатолія Васевича.

15 лютого 2020, 13:21

Полтава долучилася до Всеукраїнської акції «Маячок»

У Полтаві водії часто не пропускають машини швидкої допомоги. Це з'ясувалося під час профілактичної акції «Маячок». Патрульні поліцейські разом з представниками швидкої провели експеримент: вони з увімкненими маячками проїхались центральними вулицями міста. Разом з ними була й наша журналістка Юлія Хаврель.

15 лютого 2020, 13:23

Сьогодні на Алеї Героїв у Полтаві вшанували пам'ять нашого земляка

П'ять років тому 15-го лютого під мінометним обстрілом загинув полтавець Антон Грицай. Це сталося у селі Широкіне Донецької області. Чоловік був бійцем полку «Азов». Посмертно Антона Грицая нагородили орденом «За мужність» III ступеню та відзнакою «За вірність народу України» I ступеню. Сьогодні на Алеї Героїв у Полтаві вшанували пам'ять нашого земляка.

15 лютого 2020, 13:24

15 лютого – Міжнародний день дітей, хворих на рак

Онкологічні захворювання є однією з оновних причин смертності у дітей та підлітків у світі. Згідно даних ВООЗ, щорічно реєструється близько 300 000 випадків онкозахворювань у дітей. У структурі цієї патології у дітей велика кількість пухлин, проте найбільш розповсюдженими є лейкемії, злоякісні пухлини головного мозку, лімфоми та пухлини з щільних, негемопоетичних тканин: нейробластоми та нефробластоми. 

15 лютого 2020, 13:51