Архів новин за 7.12.2019

Що треба їсти для здоров'я печінки

Ваша печінка є органом, який виконує багато важливих функцій. Тому має сенс зробити все можливе, щоб захистити його. Певні продукти продемонстрували благотворний вплив на печінку – зниження ризику захворювань, підвищення рівня антиоксидантів і захист від шкідливих токсинів.

7 грудня 2019, 09:00

На що слід звернути увагу під час оформлення субсидії

Мінсоцполітики закликає всіх одержувачів житлових субсидій вчасно повідомляти про зміни, що можуть вплинути на її розмір.

7 грудня 2019, 12:29

Акція «Миколай для воїна»

«Миколай для воїна» – соціальна акція, яку вперше проводять в Полтаві студенти Української академії лідерства. Її суть у тому, щоб створити справжнє зимове свято для захисників України, які нині перебуваютьу зоні ООС. Як долучитись до ініціативи – дивіться далі.

7 грудня 2019, 15:10

У Полтаві стартував благодійний проєкт «Ялинка Янголів»

Вже 16 років поспіль полтавці із благодійної організації «Реабілітаційний центр «Вихід Є!» з нагоди новорічних та різдвяних свят творять дива. Чарівником для малечі може стати кожен бажаючий. Що для цього потрібно зробити, знає Юлія Хаврель.

7 грудня 2019, 15:12

Письменниця Олена Рижко зустрілась з полтавськими читачами

Для і про підлітків. Із полтавськими старшокласниками зустрілась київська письменниця, професорка Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олена Рижко. Авторка низки підліткових повістей поділилась, які теми зараз цікавлять сучасних міленіалів.

7 грудня 2019, 15:14

У Полтаві вручили міську премію імені Миколи Ярошенка

Нею нагороджують митців, науковців, працівників культури, громадських діячів. Як йдеться в положенні, «Премія присуджується за високі творчі надбання, кращі здобутки, які утверджують гуманістичні й національні ідеали Батьківщини, духовні та культурні цінності українського народу, та є вагомим внеском у розвиток національно-культурного життя Полтави та Полтавщини». Засновником премії, започаткованої у 2010 році за пропозицією колективу Художнього музею, є Полтавська міська рада.

7 грудня 2019, 15:16

БО «Світло надії» відзначила двадцять років діяльності

Її заснували близько десяти ВІЛ-позитивних людей. Це відбулося в Полтаві у грудні 1999-го року, розповів виконавчий директор організації Роман Дрозд. За його словами, нині в організації – майже 280 працівників, а кожного року допомогу «Світла надії» отримують близько двадцять тисяч людей.

7 грудня 2019, 15:19

У Полтаві затримують реалізацію проєктів міського «Бюджету участі»

За нові проєкти у Полтаві проголосували та виділили кошти. А от з деякими за програмою «Бюджет участі» за 2018-19 роки ще не розібралися. І таких – цілий список. Гроші виділили, але до робіт ніяк черга не дійде. Чому так і в чому затримка, розбиралася Анна Ружін.

7 грудня 2019, 15:21

Вуглеводи, які фахівці рекомендують їсти щодня

Мабуть, з усіх поживних речовин вуглеводи – найбільш неоціненні і обділені увагою, пише Жіночий Світ. Саме від них відмовляються першими при скороченні раціону, саме їх рекомендують зменшити або зовсім викинути з меню при будь-яких коливаннях ваги – і при цьому саме вуглеводи необхідні нашому організму і обміну речовин для стабільної роботи. Головне – вибирати правильні і по-справжньому здорові вуглеводи.

7 грудня 2019, 20:08