Архів новин за 9.11.2019

На Полтавщині фізичну особу-підприємця оштрафували на 3,5 млн грн

За даними, Управління Держпраці у Полтавській області провело перевірку ТОВ, у результаті якої виявили 28 працівників без укладення трудового договору.

9 листопада 2019, 09:00

Пошуком зниклих безвісти і роботою з військовополоненими займеться Мінветеранів

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб планує перебрати на себе функції з пошуку безвісти зниклих, ведення відповідного реєстру і роботу з військовополоненими.

9 листопада 2019, 10:31

ГО отримали більше ніж 93 тис грн для підтримки осіб із ВІЛ в Україні

Понад 93 тис. грн для надання послуг із догляду та підтримки ВІЛ-позитивних осіб та профілактики серед груп підвищеного ризику отримали громадські організації.

9 листопада 2019, 11:00

На островах Кременчуцького району загубилася жінка

Завдяки вчасній допомозі поліції вона повернулася додому здоровою і неушкодженою. 

9 листопада 2019, 12:10

Вчені розповіли про нову шкоду паління

Паління виявилося пов'язане з розвитком шизофренії та депресії.

9 листопада 2019, 13:17

У Полтаві голосують за екопроєкт «GO GREEN BOX»

На Полтавщині можуть з'явитись автомати для прийому порожніх пластикових пляшок, які видаватимуть винагороду, а також – контейнери для збору небезпечних відходів. Такий екопроєкт зареєстрований на електронній платформі Всеукраїнського громадського бюджету. Голосувати за екологічну ініціативу можна до 13-го листопада у режимі онлайн.

9 листопада 2019, 14:10

У Гадяцькому районі на одне міні-футбольне поле стало більше

Навіть у невеликих населених пунктах Полтавщини намагаються приділяти увагу здоровому способу життя.

9 листопада 2019, 14:15

У Полтаві презентували звід пам’яток Котелевського району

Полтавщина надзвичайно багата різноманітними пам’ятками. Так тільки у Котелевському районі зафіксовано 311 пам’яток археології, 197 – історії, 17 – архітектури, 2 – техніки, 18 природоохоронних об’єктів. Упродовж кількох років науковці під час експедицій всі їх систематизували, і результатом досліджень став «Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Котелевський район». Сам же реєстр підготували науковці Полтавського Краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. А презентували своєрідний пам’ятник Котелевському краю з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

9 листопада 2019, 15:10

Робототехніки з Горішніх Плавнів готуються до Всеукраїнських змагань

Навесні команда робототехніків із міста Горішні Плавні перемогла на Всесвітньому фестивалі «FIRST Championship» у Сполучених Штатах Америки. Тоді суддів вразила згуртованість та злагодженість українських учасників. Тепер вони готуються до Всеукраїнських змагань з робототехніки у Києві. Із конструкторами роботів з Полтавщини спілкувались наші журналісти.

9 листопада 2019, 15:30

Обласному Центру народної творчості – 80 років

Виставка хенд-мейду, нагородження кращих та концерт. Так сьогодні у Полтавському обласному театрі імені Гоголя святкували День працівника культури. Разом із цим святом своє вісімдесятиріччя відзначив і обласний Центр народної творчості. Наостанок пройшов гала-концерт «Де згода в сімействі». Гості на це дійство з'їхалися з усієї області. 

9 листопада 2019, 16:14