Архів новин за 5.10.2019

Полтавців запрошують на Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Барви Полтави»

У Полтаві відбудеться Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс виконавської майстерності гри на народних інструментах «Барви Полтави».

5 жовтня 2019, 09:00

Полтавців запрошують відвідати благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок відбудеться 14 жовтня у Полтаві.

5 жовтня 2019, 11:01

Як знизити ризик серцевого нападу?

Центральну роль відіграє харчування. Медики радять включити в свій раціон прості і доступні продукти.

5 жовтня 2019, 13:04

Вчитель – не просто покликання, це – доля

Так стверджує педагог Валентина Холостова. Вона більше тридцяти років працює в школі. Її учні мають багато нагород за перемоги в обласних олімпіадах та МАНі. Звідки вчителька бере сили та як їй вдається бути завжди креативною із школярами – знає Марина Покшіна.

5 жовтня 2019, 13:04

У Полтаві відкрили «Родинний дім»

Якщо маєш зайве - принеси, потребуєш - візьми. Двері будуть відчинені для всіх охочих з понеділка по суботу, крім неділі. Центр розташований біля зупинки «23 школа». Деталі знає Анна Ружін. 

5 жовтня 2019, 13:12

Таємниці, які зберігала Полтавська земля

Ритуальний посуд готської доби Черняхівської культури четвертого століття нашої ери, римська фібула, рідкісне пряслице, прикраси імовірно з Індійського океану та ще чимало інших артефактів виявили полтавські археологи під час проведення рятівних археорозкопок, що проводилися в зоні реконструкції автодороги державного значення Київ - Харків - Довжанський. Мої колеги Сергій Блавацький та Сергій Сепітий продовжують знайомити нас з таємницями, які не одне тисячоліття зберігала полтавська земля.

5 жовтня 2019, 13:15

«Я чую серцем»

Так назвали виставку дітей із вадами слуху. Відкрилася вона у Полтавській галереї мистецтв. Там представлені різні техніки та тематики. Ініціатором її стала виконуюча обов'язки директора Полтавської спеціалізованої школи-інтернату Олена Яковенко. Їй хотілося, аби про юних художників знали містяни. Про малюнки та їх авторів – далі в сюжеті Марини Покшіної.

5 жовтня 2019, 14:04

Предстоятель Православної церкви України сьогодні у Полтаві

Митрополит Епіфаній 5 жовтня приїхав  у наше місто. Побував він на будівництві Свято-Михайлівського храму, в будинку-музеї патріарха Мстислава та у Свято-успенському кафедральному соборі. Та яка мета його приїзду в Полтаву – далі в сюжеті.

5 жовтня 2019, 16:31

Студентам можуть підвищити стипендії

У Міністерстві освіти та науки України переконані, що потрібно збільшити розмір академічної стипендії, але скоротити кількість студентів, які її отримують.

5 жовтня 2019, 16:32

За минулу добу на Полтавщині сталося 16 аварій

У результаті ДТП 15 осіб зазнали травми.

5 жовтня 2019, 18:43