Архів новин за 5.05.2018

У Полтаві провели спеціальні навчання

У Полтаві пройшли спільні навчання щодо забезпечення правопорядку під час проведення публічних масових заходів.

5 травня 2018, 09:00

Озеленили стелу між Хорольським та Лубенським районами

 Стела знаходиться на межі з селом Іванці, що на Хорольщині. Її було зруйновано у 2010 році під час реконструкції траси Київ-Харків Довжанський. Завдяки спільним зусиллям райдержадміністрації та громадської ради, наприкінці 2017 року було збудовано новий межовий знак.

5 травня 2018, 10:30

У Гадячі ремонтують дороги та дитячі садки

Погодні умови дозволили розпочати ремонтні роботи на автомобільних шляхах міста. Так, вже виконано поточний ремонт дорожнього покриття площі Соборної, вулиць Гетьманська, Драгоманова та Чапаєва.

5 травня 2018, 11:15

У Решетилівці перевіряли установи

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, наказу Голови ДСНС України, в період з квітня - червня поточного року на території Полтавської області служба ДСНС проводить позапланові перевірки дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки у торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах, дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах та закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням. 

5 травня 2018, 12:38

МОН винесло на обговорення законопроект «Про повну загальну середню освіту»

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проект закону «Про повну загальну середню освіту». Переглянути проект можна за посиланням.

5 травня 2018, 13:09

У Полтавській прокуратурі зустрілися з керівництвом філії Державної установи «Центр пробації»

В. о. прокурора Полтавської області Олександр Легеньковський провів робочу зустріч із начальником філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Олександром Дем’яненком та його заступником Юрієм Величком.

5 травня 2018, 14:03

У Полтавському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей провели конкурс малюнків «Ми за мир на рідній Україні»

Напередодні 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники та волонтери Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

5 травня 2018, 15:13

В Україні активно працює Національна дитяча рада

Упродовж останніх двох місяців в кожному регіоні Україні розпочав діяльність консультативно-дорадчий орган при Уповноваженому Президента України з прав дитини - Національна дитяча рада. Ради була створена в березні 2018 року за ініціативою Уповноваженого з прав дитини Миколи Кулеби. 

5 травня 2018, 16:20

В Оржиці вітали медсестер

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри. Медичні сестри - це фахівці, що отримали початкову медичну освіту і виконують приписи лікаря чи фельдшера по догляду за хворими, це обов'язкові помічники лікарів, адже саме вони на протязі всього терміну лікування безпосередньо працюють з пацієнтом. 

5 травня 2018, 17:27

У Хоролі вшанували пам'ять дитячого письменника Бориса Комара

Ім’я Бориса Панасовича Комара відоме не тільки на Хорольщині, а й далеко за межами України. Талановитий автор писав для дітей, а також перекладав з російської та білоруської мов, та і його твори були перекладені на багато мов світу.

5 травня 2018, 18:03