Архів новин за 4.05.2018

Основні заходи в місті з нагоди Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Перелік заходів, які відбудуться в Полтаві днями, з нагоди Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

4 травня 2018, 09:00

На Полтавщині попереджають про підвищену пожежонебезпеку

Попередження про пожежну небезпеку на території Полтавської області.

4 травня 2018, 09:51

Полтавців запрошують взяти участь у Всеукраїнських таборах «Хорунжий»

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 04 червня по 01 липня 2018 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Хорунжий І», «Хорунжий II», «Хорунжий III», «Хорунжий IV» (далі – табір).

4 травня 2018, 10:04

У Хоролі провели фінальні ігри на Кубок Героя Радянського Союзу Леуцького

На штучному майданчику стадіону Хорольського агропромколеджу, пройшли фінальні ігри на Кубок нашого земляка Героя Радянського Союзу М.П.Леуцького з міні-футболу. Це - традиційні змагання, що відбуваються кожного року у весняну пору, в переддень Дня народження Героя уже 18 раз поспіль. 13 травня виповниться 105 років з Дня народження Миколи Панасовича.

4 травня 2018, 10:20

Що подарувати мамі на День матері: найкращі ідеї подарунків

Підбірка доступних та корисних варіантів подарунку для Ваших матусь.

4 травня 2018, 10:42

Поліцейські Полтави профорієнтували студентів

Працівники сектору кадрового забезпечення Полтавського відділу поліції зустрілися із студентами Полтавського вищого професійного училища ім. А.О. Чепіги, щоб допомогти молоді зорієнтуватися у світі професії поліцейського та надати їм корисні поради.

4 травня 2018, 10:54

Від учора почався додатковий період реєстрації на ЗНО

Починаючи з 3 травня, розпочався період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

4 травня 2018, 11:17

У Машівці обговорили вимоги стосовно обробки земель пестицидами та агрохімікатами

У залі засідань Машівської РДА відбувся семінар – нарада з питанню дотримання агровиробниками встановлених вимог стосовно оброблення сільськогосподарських культур та земель пестицидами та агрохімікатами, забезпечення виконання норм чинного законодавства України щодо своєчасного повідомлення пасічників про застосування препаратів та по  питанню реалізації «Програми  розвитку аграрного комплексу Полтавщини  за пріоритетними напрямками на період до 2020 року».

4 травня 2018, 11:30

Гвардійці у зоні проведення ООС затримали двох підозрюваних в причетності до незаконних збройних формувань

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть активну участь у стабілізаційних діях у складі Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. Гвардійці пильно несуть службу на блокпостах щоденно забезпечуючи законність та правопорядок на сході України.

4 травня 2018, 12:00

Що скоро зміниться у системі вакцинації

Міністерство охорони здоров'я вирішило змінити календар щеплень.

4 травня 2018, 12:37