Архів новин за 5.03.2018

Вихідними на Полтавщині чадним газом отруїлося дев'ятеро людей

На Полтавщині, за вихідні, дев’ятеро людей ймовірно отруїлися чадним газом, одна жінка загинула під час пожежі.

Зокрема, трагічний випадок стався у Гадяцькому районі. З власного будинку до медичного закладу доставлено родину – 60-річного чоловіка, його 55-річну дружину, їх 30-річну доньку та двох онуків (2008 р.н та 2014 р.н). Наразі діти знаходяться у лікарні.

5 березня 2018, 10:56

Сьогодні на Полтавщині без опадів

За інформацією управління прогнозування ДСНС України та Полтавського обласного центру з гідрометеорології сьогодні у Полтаві та області очікується мінлива хмарність без істотних опадів, на дорогах ожеледиця.

5 березня 2018, 11:26

Для видавців Укрпошта запровадила знижки

Укрпошта анонсувала запровадження системи знижок для залучення нових клієнтів до своєї послуги «Пріоритетна викладка періодичних друкованих видань». Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.

5 березня 2018, 12:05

Студенти аграрної академії матимуть місце для проходження практики

Адже однією з умов Меморандуму про співпрацю між академією та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги є надання місць для стажування та проходження практик. У рамках співпраці планують проводити лекції, семінари, вікторини та тренінги. Все це для того, щоб якісно готувати фахівців в галузі юриспруденції.

5 березня 2018, 12:20

На Полтавщині у ДТП загинув 46-річний іноземець

4-го березня, близько 16:30, на 199-му кілометрі автомобільної дороги Київ – Харків - Довжанський, поблизу села Вільшанка у Лубенському районі сталася дорожньо-транспортна пригода за участі трьох автомобілів. 

5 березня 2018, 12:55

Дітей до початкової школи будуть зараховувати за територіальною ознакою

Міністерство освіти і науки України ініціює зарахування дітей до початкової школи на засадах її територіальної доступності, йдеться в проекті порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних навчальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти.

5 березня 2018, 15:14

Журналістка із Сум навчала юних полтавців основам професії

Для школярів сьогодні в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара провели творчу зустріч з Ганною Шевченко. Навчали медіакультури та грамотності у рамках роботи студії для молоді "Відкритий простір".

5 березня 2018, 15:24

Подорожі на полотні

Для тих, хто мріє про подорожі, в Полтавському Художньому музеї ім.Ярошенка проходить персональна виставка творів Віктора Кузьменка під назвою «Країнами і континентами». Художник-графік та художник-ілюстратор має у своєму доробку 400 власноруч оформлених книжок, одна з яких – «Національна опера України» Станішевського.

5 березня 2018, 15:53

Вже другий рік поспіль у Свято-Успенському соборі проходять «Бесіди при свічках»

Духівництво прагне показати вірянам, що піст – це не лише утримання від їжі, а й час для духовного очищення та навчання новому. На першу з відновлених бесід запросили історика зі Львова Василя Кметя.

5 березня 2018, 16:59

Чи готова Полтавщина до весняного призову?

Це питання стало основним під час засідання Полтавської обласної призовної комісії. У планах на весняну кампанію – призвати майже 600 юнаків. А з 1 березня уже стартував набір на строкову службу. За 2017 рік більше 1 тисячі громадян добровільно виявили бажання служити, серед них були і жінки.

5 березня 2018, 17:02