Архів новин за 26.03.2018

Сьогодні - День Національної гвардії України

18-го березня 2015-го року, ураховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку, Президентом України був підписаний Указ № 148/2015, в якому День Національної гвардії України встановлюється як офіційне профільне свято, яке тепер щорічно відзначають 26-го березня.

26 березня 2018, 10:04

На Полтавщині податкова виявила відмивання доходів

З початку року, за ініціативними матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Полтавській області, виявили чотири фінансові операції. Вони можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення, повідомляє прес-служба відомства.

26 березня 2018, 10:19

Під час пожежі у Яківцях загинула жінка

Під час гасіння пожежі в будинку знайшли тіло жінки.

26 березня 2018, 10:49

Де на Полтавщині тимчасово закриють дорогу

На одній з доріг Полтавщини тимчасово закриють рух для автомобілів. Автошлях буде закритий 13 та 14 квітня. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Полтавській області.

26 березня 2018, 11:15

На Глобинщині впроваджують роздільну систему сміття

У  Глобинській міськраді відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянули низку важливих питань щодо заходів з благоустрою Глобинської ОТГ. Це і впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів на території громади, утворення Глобинської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області, і зміни в квартирному обліку громадян та питання стосовно подальшої долі та виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

26 березня 2018, 11:40

Як і коли збирати березовий сік

Точних дат для збору березового соку не існує. Все залежить від конкретних погодних факторів. В один рік весна вступить у свої права в самому початку березня, а в інший час і в кінці місяця буде занадто рано. Слід орієнтуватися на час танення снігу, і звертати увагу на березові бруньки . Якщо з'явилися перші проталини, а нирки стали набухати - готуйте посуд і інструмент. Полювання за соком припиняється тоді, коли починають розпускатися перші листочки.

26 березня 2018, 12:05

Ювілейний концерт «Мамина сорочка» відбувся у Палаці дозвілля «Листопад»

Його полтавцям подарувала творча родина Наталії Май. У програмі на слухачів чекали старі та нові пісні, а також яскраве шоу та лише позитивні емоції. Як це було - бачила та чула наша знімальна група.

26 березня 2018, 12:24

Як впоратися з дитячими істериками

З дитячими криками, сльозами й істериками рано чи пізно зіштовхуються всі батьки, і це не таке вже й просте випробування. Малюк, таким чином, бажає впоратися з почуттям образи чи злості, а батьки відчувають роздратування. Часто батьки не можуть зрозуміти, що ж зробити для того, щоб допомогти дитині заспокоїтися і припинити істерику. Вам буде корисно ознайомитися з порадами, за допомогою яких ви з легкістю подолаєте проблему істерик.

26 березня 2018, 12:36

За 30 років в українських водоймах може зникнути риба

І це проблема не тільки вітчизняних водойм, а й світового рівня. Про це повідомляють в прес-службі Асоціації рибалок України.

26 березня 2018, 13:07

Миргородець поплатився за викрадену спінінгову катушку

З повідомленням про вчинення крадіжки риболовного спорядження до Миргородського відділу поліції звернулась продавчиня магазину промислових товарів.

26 березня 2018, 13:19