Архів новин за 25.03.2018

У Миргороді буде Центр первинної медико-санітарної допомоги

У Миргороді продовжать реалізацію заходів, спрямованих на поліпшення якості та доступності первинної медичної допомоги безпосередньо за місцем проживання. На 36 сесії міської ради сьомого скликання, депутати підтримали рішення "Про створення комунального некомерційного підприємства "Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Миргородської міської ради.

25 березня 2018, 10:08

Полтавські молодята одружилися у виправній колонії

Молодята зареєстрували свій шлюб у Полтавській установі виконання покарань №23. Офіційно зареєстрували свій шлюб 22 березня засуджений Ігор та наречена Вікторія. Про це повідомляє прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань.

25 березня 2018, 11:16

Які документи треба мати, щоб оздоровити дитину влітку

Інформуємо вас про можливість оздоровити своїх дітей в таборах на території Полтавської області, використовуючи механізм відшкодування частини  вартості путівки.

25 березня 2018, 12:34

100 тисяч українських боржників за виплатою аліментів отримали заборону виїзду за кордон

Заборону на виїзд за кордон отримали майже 100 тисяч українських боржників за виплатою аліментів. Про це в інтерв'ю «5 каналу» повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

25 березня 2018, 13:08

6 порад від психологів, як виховувати дітей

Неважливо, яке за вікном століття, основи морального виховання не змінюються з часом. Тому пропонуємо вам кілька надійних та перевірених стратегій, які допоможуть виховати дитину доброю, порядною та психічно здоровою. На сьогодні дуже часто можна почути від батьків, що сучасні технології псують їхніх дітей. Тому вони добре усвідомлюють існування конкуренції за увагу дітвори.

25 березня 2018, 14:33

Які кімнатні рослини приносять шкоду

Рослини в будинку створюють затишок, допомагають очистити повітря, здатні зміцнювати імунітет людини, і просто приємні для очей. У квіткових магазинах та на ринках в наш час кожен бажаючий може вибрати собі зеленого улюбленця за смаком. Але не всі рослини можна вирощувати вдома, особливо якщо у вас є маленькі діти. За манливою красою може критися небезпека для здоров'я і благополуччя членів родини, передає Ukr.Media.

25 березня 2018, 15:12

Як вижити чоловікові в жіночому колективі

Якщо так історично склалося, що ви знайшли роботу, на якій здебільшого працюють жінки – будьте готові до всього. І це не просто слова, адже жіночий колектив – те ще випробування для представника сильної половини людства.І мова не про те, що вам потрібно буде постійно щось носити, ремонтувати та інше.

25 березня 2018, 16:03

Чому шашлики небезпечні для здоров'я

На думку вчених, вживання м'яса, яке готувалося на відкритому вогні (мангалі, барбекю), підвищує ризик розвитку гіпертонії. До такого висновку прийшли вчені з Гарвардського університету після проведення досліджень.

25 березня 2018, 17:57