Архів новин за 23.03.2018

Полтавець, якого вчора вдарило струмом - у задовільному стані

 Наразі, постраждалий — у лікарні. Перевізник від коментарів відмовився.

23 березня 2018, 10:02

На Полтавщині з 1 квітня діятиме заборона вилову риби

Управління поліції на воді та повітряної підтримки нагадує про нерестову заборону. Поліція наводі закликає усіх рибалок ставитися відповідально до вилову риби під час нерестової заборони.

23 березня 2018, 10:35

У Художньому музеї ім.Ярошенка презентували альбом «Графіка» В.Кузьменка

В Україні останній відомий як художник-ілюстратор та художник-графік. Його ваблять далекі дороги, нові враження, екзотичні пейзажі. Саме такі роботи зібрані в каталозі митця.

23 березня 2018, 10:59

«Малу поліцейську академію» відвідали представники ювенальної превенції

У Кременчуці діє табір «Мала поліцейська академія». Функціонує він на базі 25-го навчально-виховного комплексу міста. Днями з роботою табору ознайомилися представники ювенальної превенції поліції Полтавської області.

23 березня 2018, 11:04

На Полтавщині стартувала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Незабаром будуть садити ліс у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках". В Україні також стартувала щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року відзначають 21 квітня.

23 березня 2018, 11:08

Хорольські поліцейські отримали майстер-клас з особистої безпеки (ФОТО)

Поліцейські Хорольщини удосконалювали навики тактичної та вогневої підготовки. Інструктор з особистої безпеки тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Полтавській області Едуард Касяненко провів практичні навчання для особового складу Хорольського відділу.

23 березня 2018, 11:29

На Чорнухинщині зібрали 34 л крові

Днями, у поліклінічному відділенні комунального закладу «Чорнухинська центральна лікарня» працювала виїзна бригада Лубенської обласної станції переливання крові. Завдяки 70 землякам, які цього дня стали донорами,  безоплатно заготовлено 34 літри крові.

23 березня 2018, 11:54

10 несподіванок про фараонів Давнього Єгипту

До фараонів у Єгипті ставилися як до богів. Вони були правителями однієї з перших великих цивілізацій, які жили в умовах абсолютної розкоші і володарювання над імперією, подібної до якої світ ніколи не бачив. Вони харчувалися молоком і медом, в той час, як тисячі людей гинули під час будівництва величезних статуй в їх честь. 

23 березня 2018, 12:10

Чи буде "Скіфське золото" знову в Україні?

Окружний суд Амстердама ухвалив, що «скіфське золото» має бути передане Україні. Артефакти залишатимуться в Нідерландах протягом всього періоду, під час якого сторони можуть оскаржити це рішення протягом трьох місяців у вищому суді.

23 березня 2018, 12:39

У Кременчуцькому районі виявили незаконний рибний промисел

Поблизу села Салівка Кременчуцького району на Кам'янському водосховищі водні поліцейські спільно з інспекторами рибоохоронного патруля задокументували порушення риболовлі з боку місцевого мешканця.

23 березня 2018, 12:50