Архів новин за 5.07.2017

Аваков: Правоохоронці відвернули нову кібератаку на Україну

Кіберполіція України 4 липня заблокувала розсилання й активацію вірусу Petya.A із серверів інформаційної системи М.Е.Doc, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

5 липня 2017, 10:47

70% субсидіантів вже отримали субсидію на новий період

Через відсутність у місцевих органів самоврядування реєстрів про склад офіційно зареєстрованих членів сім’ї процес перепризначення субсидій на новий період у деяких областях України затягується в часі.

5 липня 2017, 11:58

5 років – 9 килимів

Учениця видатної художниці декоративного мистецтва у галузі художнього ткацтва Надії Бабенко представила кілька свої робіт. Виставка триватиме до кінця липня у Полтавському музеї ім.В.Г.Короленка.

5 липня 2017, 13:10

Регіональних кадровиків фіскальних органів вчили працювати за європейськими стандартами

У рамках місії Євросоюзу «Консультація заради довіри» у Полтаві відбувся семінар-тренінг для працівників з підбору персоналу. Його тема: «Відбір кадрів, проведення співбесід, управління компетенціями».

5 липня 2017, 13:18

ДФС відключила програму звітності "M.E.Doc"

Державна фіскальна служба (ДФС) наразі відмовилася від використання найпопулярнішої на ринку програми податкової звітності "M.E.Doc" у зв'язку із обинуваченнями департаменту кіберполіції Національної поліції України на адресу її розробника про використання цієї програми в масштабній кібератаці.

5 липня 2017, 13:45

Конопля на огороді та пістолет в кишені

З метою попередження та виявлення кримінальних правопорушень у сфері незаконного виробництва, зберігання та обігу наркотичних речовин поліцейськими на постійній основі проводяться профілактичні заходи на території міста та району.

5 липня 2017, 13:54

Україна збільшила виручку від агроекспорту майже на третину

Основними експортними товарними групами залишаються зернові культури (38,1% від загального аграрного експорту), рослинна олія (27,4%) та насіння олійних культур (8,6%).

5 липня 2017, 14:36

Життя після поранення, чи історії у деталях без прикрас

У Полтаві можна побачити, як живуть захисники, які були на Сході та отримали поранення. Хтось із них втратив руку, хтось – ногу, дехто – взагалі обидві кінцівки. Як вдалося продовжити життя і повернутись до звичного існування, чим вони займаються тепер, і які деталі вдома супроводжують бійців – усе це можна побачити в обласній бібліотеці.

5 липня 2017, 15:30

Учасники АТО зможуть проходити реабілітацію у комфортних умовах

В обласному госпіталі для ветеранів війни нині триває ремонт. На цей момент вже замінені вікна та двері. Якість виконаних робіт днями тут перевірив народний депутат України Сергій Каплін.

5 липня 2017, 15:52

У Полтаві в середу вранці перекривали дорогу

На такий крок мешканців будинку по вулиці Небесної Сотні, 114 штовхнула безвихідь. Вже шостий день вони не мають змоги приготувати їжу та викупати дітей. Усе через те, що у їхньому будинку вимкнули газ.

5 липня 2017, 16:36