Архів новин за липень 2017 року

Через Трампа Земля може перетворитися на Венеру - Хокінг

За словами вченого, президент США ставить під загрозу існування природи у відомому нам вигляді і заперечує очевидне.

3 липня 2017, 11:38

Мінфін оприлюднив лист Коломойського і Боголюбова з проханням націоналізувати ПриватБанк

Міністерство фінансів України на своєму сайті оприлюднило лист від 16 грудня 2016 року до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана від колишніх найбільших акціонерів Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова з проханням придбати акції банку і ухвалити позитивне рішення щодо його подальшої капіталізації

3 липня 2017, 11:44

В Оржиці директора місцевого філіалу держпідприємства впіймали на хабарі

Неправомірну вигоду чоловік вимагав від одного із підприємців за надання тому можливості користуватися складськими приміщеннями. Під час передачі грошей посадовця затримали.

3 липня 2017, 12:25

Соціал-демократична партія готує позов проти радикалів

Таку реакцію спровокували заяви представників партії Олега Ляшка про корупційну діяльність нинішнього керівництва комунального підприємства «Полтавафарм», яке очолює Валерій Прядко, що вже спростували ревізори.

3 липня 2017, 12:33

Розбиту автівку з АТО привезли полтавським волонтерам для відновлення

«Форд» «Маверік» військовим подарувала Пирятинська громада ще у 2014 році. Зараз автівка не на ходу. В автомобілі планують відремонтувати ходову, замінити вибите скло та зварити іржавий кузов, після чого авто знову повернеться на передову.

3 липня 2017, 13:03

Занепадає і відмирає, чи відроджується у новому?

Молодь заманюють сідати за гончарний круг. Народне мистецтво на Полтавщині намагаються відроджувати через фестивалі. На вихідних в Опішні відбувся традиційний Національний фестиваль гончарства. На ньому зібрали різних майстрів, і пропонували гостям спробувати давні ремесла. Одночасно і показали: сучасні витвори – не менш цікаві.

3 липня 2017, 14:02

Вихідними Полтавщиною прокотилася негода

Від рясного дощу, грози та поривчатого вітру найбільше постраждали три райони області: Лубенський, Оржицький та Гадяцький. 

3 липня 2017, 15:39

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – це спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН. У Полтавській області він реалізується з 2009 року. Сьогодні під час засідання обласної Координаційної ради з моніторингу реалізації проекту на Полтавщині говорили про стан впровадження III фази проекту.

3 липня 2017, 15:52

У суді продовжують розглядати справу мера Харкова Геннадія Кернеса

Сьогодні – плюс один допитаний свідок, дебати між прокуратурою та стороною захисту і очікуване перенесення слухання.

3 липня 2017, 16:06

На Полтавщині спіймали браконьєра

Незаконний рибний промисел викрито рейдовою групою водної поліції на Кременчуцькому водосховищі, в районі села Мозоліївка Глобинського району.

3 липня 2017, 17:00