Архів новин за 9.06.2017

Аваков пояснив великі черги за біопаспортами і дав пораду

В очікуванні введення безвізового режиму з Європою українці отримують щодня по 20,5-21 тисячу біометричних зарубіжних паспортів.

9 червня 2017, 12:51

Із розібраними заводами, без жодного промислового підприємства і з пенсіонерами

Семенівську об'єднану територіальну громаду називають дуже специфічною. Фактично тут не мають звідки брати гроші на розвиток, але розбудовуються. Повільніше, ніж інші, утім кажуть: назад повертати вже пізно. І на півшляху реформа не відбудеться. До того ж, підтримувати об'єднання взялася навіть обласна влада, і першою цю місцевість взяли до нового проекту.

9 червня 2017, 12:54

У чоловіка вилучено арсенал зброї

У ході оперативно-профілактичного відпрацювання території міста та району 8 червня правоохоронцями Лубенського відділу поліції було затримано 50-річного громадянина, який перебував з 2015 року у міждержавному розшуку за вчинення особливо тяжких кримінальних правопорушень.

9 червня 2017, 13:05

У Полтаві чоловік одного ранку залишився без свого автомобіля

Його викрав зловмисник. Далеко втекти на поцупленій автівці останньому не вдалося. Поблизу Свинківки, що у Полтавському районі, він не впорався із керуванням та потрапив у ДТП.

9 червня 2017, 13:15

В Кременчуці двоє чоловіків сканували сигналізацію в автівках та викрадали звідти речі

Після одного із таких правопорушень їх затримали поліцейські. Із автомобілів зловмисники зазвичай забирали гроші, мобільні телефони, документи та інші цінні речі.

9 червня 2017, 13:19

У столиці оголосили підсумки восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей із цукровим діабетом

Його організували одна з компаній у сфері охорони здоров'я та Асоціація дитячих ендокринологів України.

9 червня 2017, 13:35

Гетте і Шиллер - добре, але треба вигадувати щось нове

Представники німецьких вузів запропонують студентам у Полтаві нові проекти. Наприклад, хочуть створювати віртуальні фільми спільно. Привід для розвитку співпраці - відкриття у Полтаві українсько-німецького мовно-культурного центру.

9 червня 2017, 14:02

На Полтавщині посадовці з рибного господарства ловили рибу в промислових масштабах

У Полтавській області співробітники управління захисту економіки Національної поліції спільно з прокуратурою і Службою безпеки України викрили посадових осіб обласного управління Державного агентства рибного господарства, які організували і "кришували" незаконний вилов риби в промислових масштабах.

9 червня 2017, 14:22

Офіційне представництво Польщі та Німеччини – у Полтаві

У національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка створили два мовно-культурних центри. Таким чином, говорять фахівці, з'явились нові платформи не тільки для навчання, а й більш цікавої та тісної співпраці.

9 червня 2017, 14:35

У Миргородському районі люди живуть без «швидкої», бо дороги непроїзні

На Полтавщині проінспектували автомобільні шляхи у Миргородському районі. Фахівці говорять: деякими із них вже відмовилися їздити «швидкі», і люди залишились без екстренної медичної допомоги. Хоча, є у цьому напрямку і такі дороги, де якраз проводять поточні ремонти. 

9 червня 2017, 16:05