Архів новин за 7.06.2017

Журналісти Студії «Місто» провели майстер-клас для дітей

У своє професійне свято кореспонденти Студії «Місто» зустрілися із учнями 5-ої школи, які відпочивають у пришкільному таборі «Сонечко».

7 червня 2017, 10:10

На Полтавщині в ДТП загинула дитина

ДТП у центрі Карлівки. Загинула дитина.

7 червня 2017, 10:43

Порошенко підписав закон про мовні квоти на ТБ

Президент України Петро Порошенко підписав закон про мовні квоти на телебаченні. Про це йдеться на офіційній сторінці президента у Twitter.

7 червня 2017, 10:55

«Відкривай Україну» – фестиваль інноваційної освіти

Пройшов він на базі Полтавської державної аграрної академії, куди з’їхалися учні 7-11 класів з трьох областей країни: Київської, Сумської і Полтавської. Того ж дня у виші  відкрили Парк цілей сталого розвитку «Стежками академії».

7 червня 2017, 11:38

Полтава повернулася на два століття назад

У місті відбувся Старовинний бал. Полонез, вальс, полька – не лише потанцювати, а й просто поспілкуватися до Полтави приїхали учасники клубів історичного танцю з різних регіонів України.

7 червня 2017, 12:11

Як має відбуватися взаємодія депутатів та виборців

У Полтаві провели дискусію із такої теми. Участь у ній узяли депутати, громадські активісти та медійники. А організатори – громадська мережа ОПОРА – оприлюднили результати власних досліджень з цієї теми.

7 червня 2017, 12:18

Подорожі українців до ЄС ще не скоро стануть комфортними і дешевими

Мінінфраструктури України анонсувало амбітні плани з поліпшення транспортних сполучень з країнами ЄС. Поки ж українцям доведеться миритися з наявністю знайомих незручностей. Та деякі зміни на краще обіцяють вже невдовзі.

7 червня 2017, 14:12

Малеча з дитбудинку сімейного типу пізнавала світ гончарства

Із основами цього виду народної творчості родину Олени Мацицької знайомив майстер Руслан Хохлов.

7 червня 2017, 14:30

Гарантований пакет медпослуг Рада затвердить як додаток до держбюджету

Детальний опис гарантованого пакета медичних послуг і лікарських засобів Верховна Рада затвердить як невід'ємну частину державного бюджету в складі проекту закону про держбюджет, повідомив заступник міністра охорони здоров'я України Павло Ковтонюк на брифінгу в середу в Києві.

7 червня 2017, 14:41

«Музейна абетка»

Спільний проект бібліотекарів та музейників під такою назвою презентували у Полтаві. Вона доступна в електронному вигляді, її особливість в тому, що ілюстрація на кожну літеру – музейний експонат. Таку вже мають кілька полтавських закладів.

7 червня 2017, 15:06