Архів новин за 20.06.2017

У США підтвердили, що Порошенко зустрінеться з Трампом

У США Білий дім оприлюднив попередній розпорядок президента Дональда Трампа на вівторок, 20 червня, з якого випливає, що віце-президент Майк Пенс і Президент України Петро Порошенко зайдуть до нього на короткий час.

20 червня 2017, 10:40

Бюджет участі – міні-Євробачення, де кожен повинен голосувати за проект свого умовного сусіда

Під час прес-конференції у приміщенні інформагентства «Новини Полтавщини» говори про бюджет участі Полтавської області. В Україні – це перша спроба створити такий інструмент взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю саме в межах області.

20 червня 2017, 13:27

Водна поліція Кременчука вилучила понад 30 кілограм незаконно виловленої риби

Факт незаконного промислу викрито 20 червня рейдовою групою водної поліції Кременчуцького відділу на Дніпродзержинському водосховищі, в Крюківсьокму районі м. Кременчука.

20 червня 2017, 13:51

СБУ викрила «конверт», через який виводили бюджетні кошти

Протиправну діяльність конвертаційного центру, що окрім надання послуг зі штучного формування податкового кредиту з ПДВ, спеціалізувався на виведенні у «тінь» бюджетних коштів, виділених на відновлення об’єктів інфраструктури Донбасу, припинила на Полтавщині Служба безпеки України. Операція проводилася у рамках заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури у фінансово-економічній сфері спільно з працівниками фіскальної служби та прокуратури

20 червня 2017, 14:29

Вихованці Кротенківської художньої студії представили першу виставку

Їх пейзажі та натюрморти зараз – в одній із залів музею Володимира Короленка. Автори – діти від 5 до 12 років. Щоб вони мали змогу творити, їм допомагають художники міста.

20 червня 2017, 14:45

Полтавці відмовилися від ямкового ремонту

В області говорять: це витрачання грошей дарма. Тож нині його не роблять. Але Прем'єр-міністр України особисто висловив протилежну позицію. У вівторок Володимир Гройсман перевірив ремонт доріг у Полтавській, Кіровоградській та Київській областях. Зокрема, побував на об'єктах, де тільки створюють автошляхи. На Полтавщині глава уряду відвідав Хорольський район, де почалось масштабне будівництво.

20 червня 2017, 15:32

Відкриття першої зміни у таборі, й одразу – пожежа

Полтавські рятувальники пройшли практику з ліквідації фіктивного полум'яного лиха в оздоровчому закладі «Орлятко». До гасіння залучили й відпочивальників. Діти спробували себе у ролі фахівців Служби порятунку та пригадали правила безпечної поведінки.

20 червня 2017, 15:53

З ПАТ «Газпром» на користь держбюджету стягнуто 80,8 мільйона гривень

Виконавча служба стягнула з "Газпрому" на користь бюджету 81 мільйон гривень — міністр юстиції.

20 червня 2017, 16:04

У літніх дитячих таборах триває перша зміна

Цього разу в об'єктив камери потрапили відпочивальники закладу «Орлятко», що в Котелевському районі.

20 червня 2017, 16:33

Він будить зранку із цукеркою, спить у кухонній шафі та сушить по кутках їжу

Власниця тхора розповіла, що значить тримати тваринку в квартирі.

20 червня 2017, 17:24