Архів новин за 6.04.2017

В Україні припинили роботу кілька теплоелектростанцій

ТЕС працювали на антрацитовому вугіллі. В "Укренерго" запевняють, що ситуація повністю контролюється.

6 квітня 2017, 10:56

Гонтарєва: "я пишу заяву про відставку"

Голова національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що пише заяву про відставку.

6 квітня 2017, 11:00

Не математик чи підприємець, а художник

Полтавка сама не відала, яке має покликання. І тільки 5 років тому дізналась про це. Нині у Полтаві відкрили вже другу персональну виставку акварелей від Тетяни Карпеченкової. І вона здивувала навіть близьких друзів художниці.

6 квітня 2017, 11:32

Цього року спортивні школи міста отримають майже 25 млн гривень

Кошти підуть на проведення капітальних та поточних ремонтів. У другій спортивній школі олімпійського резерву діти вже тренуються в оновлених залах. Тут полагодили не лише самі приміщення, а й замінили вікна, електро- та водомережі. Чи задоволені юні чемпіони новими умовами, в яких проходять тренування, дізнавалися наші кореспонденти.

6 квітня 2017, 11:37

800 полтавських підлітків мають досвід вживання психоактивних речовин

Такі дані були зафіксовані у вересні 2016 року фахівцями Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров'я». А в Полтаві відкрили центр допомоги підліткам груп ризику «Альтаїр». Такий центр надаватиме комплексні послуги підліткам груп ризику, включаючи захист прав дітей.

6 квітня 2017, 12:09

Полтавщина – за створення потужного волонтерського руху

Окрім благодійних організацій, які ведуть активну діяльність, а їх кількість щороку зростає, існує ще і «Школа волонтерів», яка примножує число полтавських благодійників. У школі навчають основам толерантності, жестовій мові та допомозі нужденним. Цьогоріч проект відкрили втретє.

6 квітня 2017, 12:45

Європарламент підтримав безвіз для України

Європейський парламент у четвер підтримав скасування короткострокових шенгенських віз для українців.

6 квітня 2017, 13:53

На Полтавщині відкрили Центр розвитку місцевого самоврядування

Його поява стала можливою в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Цей осередок має на меті сприяти проведенню реформи децентралізації та збільшенню кількості об'єднаних територіальних громад.

6 квітня 2017, 16:00

«Мыс Доброй Надежды» прокинувся від зимового сну

З віниками та граблями у руках сезон на ньому відкрили співробітники компанії «Надежда». Щорічний суботник цього разу відвідало більше 140 її працівників.

6 квітня 2017, 16:22

Як залучити потенційного інвестора на Полтавщині

Про це сьогодні говорили в облдержадміністрації. Засідання колегії присвятили механізму поліпшення інвестиційного клімату в області. Які галузі у цьому контексті є пріоритетними у нашому регіоні, та що потрібно для того, аби в них вкладалися кошти, дивіться у наступному сюжеті.

6 квітня 2017, 16:53